2733
عنوان

24 خرداد تولدمه ولی ذوقی ندارم🥺

51 بازدید | 10 پست

۲۴ خرداد مادرمو باید ببرم آنژیو قلب داره،  شهر دیگه که ۸ساعت تو راهیم.باید یه دونه آمپول برای رشد فولیکول دارم که هم باید ببرم بزنم.خیلی خیلی روزای پر اضطرابی رو میگذرونم ۹۰ درصدشم نگران مامانم هستم.تولدم نزدیکه دوست داشتم با خیال راحت من و همسرم یه جشن دو نفره کوچولو بگیرم😔😣

❤زیر گروه قرمز❤ امضامو بخون و دعام کن💗 یک عدد بانویِ 23  ساله شدم●○24خرداد تولدم بود●○🙂۱۲ ماه شد که چشم انتظار نی نی ام🤗 این ماه خیلی امید وارم ولی الان یه نگرانی خیلی بزرگی دارم اونم مامانمه😥😣نوبت عمل تعویض دریچه قلب داره خیلی براش مضطربم🥺 توکل کردم به خدا و اهل بیت😊🤗.برام یه صلوات بفرس💛🍀

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تولدتتت مبارک امیدوارم خیلی زندگی خوب برات بچرخه که بگی همه اتفاقای خوب از امسال شروع شد 

همیشه با خودت میگی تو غمات خدا کجاس؟ یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه:)
هرسال تولد داری اما شاید اخرین سال باشه با مادرتی قدرشو بدون💘

وای خدا نکنه الهی سایش مستدام

❤زیر گروه قرمز❤ امضامو بخون و دعام کن💗 یک عدد بانویِ 23  ساله شدم●○24خرداد تولدم بود●○🙂۱۲ ماه شد که چشم انتظار نی نی ام🤗 این ماه خیلی امید وارم ولی الان یه نگرانی خیلی بزرگی دارم اونم مامانمه😥😣نوبت عمل تعویض دریچه قلب داره خیلی براش مضطربم🥺 توکل کردم به خدا و اهل بیت😊🤗.برام یه صلوات بفرس💛🍀
سالهاست که من بی ذوقم

🥺😔

آنژیو اصلا کار خطرناکی نیست با آرامش برو انشااله جوابشم خوب میاد درمان خودتم با خیال راحت ادامه بده ...

نه عزیزم سی تی آنژیو دارع

بعدشم عمل تعویض دریچه🥺من برای عمل نگرانم

نه عزیزم سی تی آنژیو دارع بعدشم عمل تعویض دریچه🥺من برای عمل نگرانم

انشااله همه چی به خوبی پیش بره وخدا سلامتی بده 

شوهرم یه مدت سر عمل دریچه میرفت واسه کمک

زیاد دیده عمل سختیه ولی درصد موفقیتش خیلی بالاس

انشااله همه چی به خوبی پیش بره وخدا سلامتی بده  شوهرم یه مدت سر عمل دریچه میرفت واسه کمک زیاد ...

خیلی دعا کنید براش ممنونم ازشما