2777
2789

۲۳  همین ماه دو سالش میشه..از بدو تولد آلرژی شدید داشت و بد خواب بود ‌..۴۸ ساعت یه نوزاد نمی خوابید ‌‌‌‌...فقط چرت میزد...این عادت هنوزم باهاش. ‌‌تمام طول شب من و هر نیم ساعت چهل دیقه بیدار می کنه و میگه بزار رو‌ پا ... دیشب از چهار صبح بیدارم کرده تا ۹ و نیم  یه دیقه پایین نبوده و فقط گفت پا و نزاشته چشم رو هم بزارم...فقط کارم شبا گریه است از دست اینکاراش.. دکترش حتی قطره ی ملاتونین هم براش تجویز کرد امت هیچ تاثیری نذاشت.. بچه ی خوبیه ‌‌‌همه عاشقشن از بس اجتماعی و شیرینه ..اما امان از بی خوایی هاش....امروز سرش داد زدم ... اما منم واقعا بریدم از این همه بی خوابی 

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

پسرمنم ۲سال و۲ماهشه،هنوز خوابش درست نشده

۳نصفه شب خوابید باز ۵بیدارشد،هنوز ک هنوزه بیداره

یکی دردو یکی درمان پسندد ،یکی وصل ویکی هجران پسندد،من ازدرمان و وصل ودردوهجران،پسندم آنچه راجانان پسندد
2803
بازی های پر تحرک کن باهاش در طول روز که خسته بشه ببین تاثیری داره 

باباش خیلی باهاش بازی های پر تحرک می کنه ‌‌.منم خیلی باهاش بازی می کنم بیشتر بازی های فکری و حسی ...اما کلا بد خوابه 

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
پسرمنم ۲سال و۲ماهشه،هنوز خوابش درست نشده ۳نصفه شب خوابید باز ۵بیدارشد،هنوز ک هنوزه بیداره

چقد سخته واقعا ....پس کی درست  میشن‌؟ 

باباش خیلی باهاش بازی های پر تحرک می کنه ‌‌.منم خیلی باهاش بازی می کنم بیشتر بازی های فکری و حسی ... ...

دقیقا منی .....چه خاکی تو سرمون بکنیم من که بریدم خیلی داغونم الانم دارم گریه می کنم 

البته بچه من با ملاتونین می‌خوابه اما می‌ترسم بدم  تو چقد میدی ؟ دکتر گفت چه مدت استفادهکنی ؟

2804
دقیقا منی .....چه خاکی تو سرمون بکنیم من که بریدم خیلی داغونم الانم دارم گریه می کنم  البته ...

واقعا نمی دونم ...گفت ده قطره...ولی هیچ فایده ای نداره ....

بچه من فقط هم تو خواب شیر جی‌خوره خیلی هم بد غذاست 

دخترم منم برای شیر زیاد بیدار میشه ...البته شیرم نخاد بلزم بیدار میشع و میگه بزار رو پا ....از چهار و نیم صبح بیدارم و نزاشته پلو رو هم بزارم 

دخترم منم برای شیر زیاد بیدار میشه ...البته شیرم نخاد بلزم بیدار میشع و میگه بزار رو پا ....از ...

پلک....ینی چشمام درست نمی بینه تایپ کنم ...

دخترم منم برای شیر زیاد بیدار میشه ...البته شیرم نخاد بلزم بیدار میشع و میگه بزار رو پا ....از ...

منو شما عین همیم منم ناباروری ۸ساله داشتم ...دخترم الرژی به پروتئین گاوی داره ببخشید می پرسم قد و وزن دختر تون چطوره؟  هنوزم رژیم گاوی و رعایت می کنید ؟ 

منو شما عین همیم منم ناباروری ۸ساله داشتم ...دخترم الرژی به پروتئین گاوی داره ببخشید می پرسم قد و وز ...

بله هنوزم شدید به پروتئین گاوی حساسیت داره و تمام مشکل ما هم از همونه ...قدش ۸۶ بود ...وزنش و باید ببرم چکاب ولی خوب نیست  زیاد 

بله هنوزم شدید به پروتئین گاوی حساسیت داره و تمام مشکل ما هم از همونه ...قدش ۸۶ بود ...وزنش و باید ب ...

مگه نمیگن تا ۲سالگی ...پس‌ما کی خلاص میشیم 😔من نان اچ آ میدم هنوز به بچه ۲ساله ...

2801