2777
2789
عنوان

خانومااا کمک

51 بازدید | 8 پست

سلام تازه رفتم ۳۶ هفته گلاب به روتون اسهال گرفتم چیکار کنم شکمم سفت شه درد هم دارم که دکتر استراحت داده ولی همش باید برم دسشویی دخترم ۲ سال و ۸ ماهشه اینجوری شده شکمش شل شده راستی دیروز بادوم خوردیم شبش هم تخم مرغ آب‌پز شاید از اون باشه درسته راهکار و راه حل بدین تروخدا

ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله

چای غلیظ با کته ماست بخورید منم شنیدم برای اینجور مواقع درست میکنم

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   یه خانم با نام کاربری من برای خودش اینجا اکانت درست کرده جهت اطلاع بگم اون من نیستم و هیچ ارتباطی با من نداره فقط از نام کاربری من استفاده کرده که من از این کارش واقعا ناراحت هستم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

شاید میکروب باشه دل دارید باید برید دکتر .ولی معمولا اگه روده هم تحریک بشه ممکنه اسهال بشید بعضی غذاها ممکنه تاثیر بزاره همه تو بارداری یبوست میشن بیشتر.خالا فقط کته ماست نعنا بخورید اگه درد داشت دل درد دارید برید دکتر 

شاید میکروب باشه دل دارید باید برید دکتر .ولی معمولا اگه روده هم تحریک بشه ممکنه اسهال بشید بعضی غذا ...

دل درد ندارم دخترم رو بردم شربت داده ولی تاثیر انچنانی نداره درمان خانگی نداره؟

ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله
دل درد ندارم دخترم رو بردم شربت داده ولی تاثیر انچنانی نداره درمان خانگی نداره؟

تو بارداری هر چیژی ممکنه من یبوست داشتم شدید کلا روده هام کار نمی‌کرد ماه آخر ...به دکتر زنانت اگه تلفن چیزی منشی دکتر هم میشه پرسید ...ممکنه فقط گذری باشه ‌‌‌‌‌‌بچهه هم همون نعنا داغ بده شاید یکم میکروب گرفته باشه  

تو بارداری هر چیژی ممکنه من یبوست داشتم شدید کلا روده هام کار نمی‌کرد ماه آخر ...به دکتر زنانت اگه ت ...

تا شنبه نیست دکترم خودمم نعنا بخورم ضرر داره یا نه