2777
2789

بی حس شدیم بس زجرمون دادن

تو بدون اینکه منتظرت باشم اومدی ، امیدوارم خدا نگهت داره برام..کمت نکنه از من .. تمام دلخوشی این دختری ❤️ امیدوارم اگر قراره مادر بشم،به تو بابا بگه 💕 اعطنی الفضل خدایا محتاج معجزه ی توام ..در رابطه با امضام:نشد که بشه...و اینو پاک نمیکنم که همیشه یادم بمونه ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

بهتره که الان استرس و فشار روانی از روت برداشته شده شاید نتیجه کنکورت چندین برابر بهتر شه

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻

تو منی یا من تپ

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎خواهرم نمیفهممت چرا نمیتونی انتقاد پذیر باشی/:

اگر بی حسی و بدون عمل باشی 

یعنی توانایی انجام هیچ کاری رو نداشته باشی 

به احتمال زیاد افسردگیه😢

«‏وقتی همه چیز مرا شکست داد باید کنارم می‌ماندی نه این‌که در میانِ آن‌ها باشی » 🌱

من تا نهم این طور بودم 

دبیرستان از معدل بیست شدم ۱۵😑😑😭😭😭 ولی به تخمم بود 😂😂 

اما خوب بخاطر خانوادم و مشکلات زیادی که داشتیم دیگه رمق تلاش و استرس برای درس خوندن نداشتم  الان هم پشیمونم که چرا دبیرستان خر خونی نکردم 

ایشالا جبران میکنم و  دانشگاه میترکونم

یادمه یبار قرار بود ریاضی دهم بیوفتم ولی قبول شدم ۱۷ اینا گرفتم بعد الان از بس بی دقتی میکنم میگم ول ...

من از بی‌خوابی علاوه بر اینکه چشم‌هام به فنا رفته، پوست لبمم یه جوری شده، احساس میکنم کلا جنسش عوض شده، یا یه لایه از روش از بین رفته. فکر کنم به خاطر بی‌خوابیه.

چون زمانی که خوب می‌خوابم عادیه.

کنکور ؟😂💔چی میگی اونم مهم نیس برام میخام بدون کنکور دانشگاه پیام نور برم

اره بابا گور باباشون منم پیام نور خوندم😂

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻