2777
2789
من کلا بیست تومن دارم .تنها داراییمه و همین گوشی..با اجاره های وحشتناکی که...

لطفا راهنمایی کنین پولم فنا نره

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

من خودم دارم پولامو جمع میکنم حداقل به ۲۰ تومن برسونم برم تیشرت مردونه بفروشم گفتم اول به فک و فامیلا اینا بدم و برم مغازه ها بفروشم اگه خوب بود ادامه میدم نبود هیچی دیگه 

شماهم لباس بزن

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭
فقط لباس بچه از این لباس فانتزی خشکلا تچ زمونه ای هستیم که ادما پول ندارن بزاخودشون خرج کنن ولی شده ...

اخه بچه سایز هاش تغیرر میکنه مجبورن بخرن 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
مردونه فروشش خوبه؟!

نمیدونم ولی فکر میکنم بچگونه بیشتره

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭

عزیزم با این تورم بنظر من طلا بخر بزار کنار از آنلاین شاپ بیشتر میاد روش الکی خودتو الاف این کارها نکن من چندین مدلش و امتحان کردم فایده نداره مغازه هارو نگاه میکنم هر شش ما یکبار عوض میشن چون برشکست میکنن فقط سرمایه شون دود میشه آنلاین شاپ که دیگه جای خودشو داری 

اگر هم میخوای اینکارو کنی خیلی مغازه ها نیاز به بازاریاب دارن باهاشون صحبت کن و عکسهاشون بزار پیجت و تلاش کن برای فروشش اینطوری سرمایه ت دود نمیشه اگر دیدی فروشش خوبه خودت بخر بفروش سودت بیشتر شه

2801