2777
2789
عنوان

کسی هست مثل من باشع

131 بازدید | 17 پست

دوستان ۲۴ سالمه متاهلم یک پسر ۵ ساله دارم وچهار ماهه هم باردار هستم من اصلا از کاشت ناخن و کاشت مژه این چیزا خوشم نمیاد ابروهام رو‌خودم اصلاح میکنم موهام رو هم سالی یکبار مش پر میذارم نهایتن یکبار هم ترمیم مش هام میرم فک میکنم ذهنم عقب مانده هست ولی اصلا دوست ندارم 

منم همینجوریم

همه کارامو خودم انجام میدم

رنگ و... هم نذاشتم خوشم نمیاد

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن، من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا با احترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست🩵 نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 کاش شرایط زندگیم اوکی شه خدا بهم یه دختر بده تا تموم کمبود های خودمو جبران کنم براش...هرچند میدونم هیچوقت نمیشه🙂  درخواست دوستی پذیرفته نمیشود✨ 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
منم اصلا دوست ندارم ولی فک میکنم اینجوری از جامعه عقب ترم

نه والا

عقب نیستی ادم بااین چیزا عقب نمیمونه

مهم اینه که ادم تمیز و مرتب باشه تو جامعه

هرجوری خودت میدونی زندگی کن و دوست داری

میگم یعنی عادیه دوست ندارم به اطرافم نگاه میکنم همه کاشت و ناخن و مژه و ژل و اینا رو دارن

اره بابا عادی خب تو اینجوری دوس داری

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخاطروجودشمادوقلوهای نازنینم😍 خوشبخت ترین پدرومادردنیاهستیم تمام آرزوی مادیدن خوشبختی شما     دوقلوهای عزیزمونه 😍                   ❤عزیزای دل مامان وبابا❤  
من احساس میکنم از مردم از جامعه عقب میمونم اینکار رو نکنم

نه من این فکرو نمیکنم

گاهی با خودم میگم چرا نمیتونم مثل بقیه خانوما باشم؟ ولی سریع از فکرش میام بیرون و به خودم میگم اینجوری راحت ترم! 

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن، من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا با احترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست🩵 نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 کاش شرایط زندگیم اوکی شه خدا بهم یه دختر بده تا تموم کمبود های خودمو جبران کنم براش...هرچند میدونم هیچوقت نمیشه🙂  درخواست دوستی پذیرفته نمیشود✨ 
نه والا عقب نیستی ادم بااین چیزا عقب نمیمونه مهم اینه که ادم تمیز و مرتب باشه تو جامعه هرجوری خود ...

تمیز و مرتبم همیشه اسپری و لوسیون خوسبو کننده دارمناخنم مرتب و تمیزه همیشه آرایش ملایم دارم 

نمیدونم چون شاید همسرم تو بیمارستان کار میکنه هر روز آدمهای رنگارنگ میکنه سعی میکنم خودمو با اونا مقایسه کنم

نه من این فکرو نمیکنم گاهی با خودم میگم چرا نمیتونم مثل بقیه خانوما باشم؟ ولی سریع از فکرش میام بیر ...

منم دیگه مشکلم همینه هی میگم ببین مردم چقدر به خودشون میرسن چقدر ماهانه خرج خودشون میکنن ولی میبینم مشکل من نه پوله نه وقت فقط دوست نارم

منم همینجوریم همه کارامو خودم انجام میدم رنگ و... هم نذاشتم خوشم نمیاد

منم در حالی ک طرف میشناسم حتی سیبلشم بلد نیس برداره میره آرایشگاه واقعا ورک نمیکنم چرا یاد نمیگیرن خودشونو محتاج نکنن و خود کفا باشن 

منم دیگه مشکلم همینه هی میگم ببین مردم چقدر به خودشون میرسن چقدر ماهانه خرج خودشون میکنن ولی میبینم ...

منم مثل شما

سخت نگیر، هرکی اخلاقایی داره دیگه... 

دست خودمون که نیست

نمیشه اجباری کاریو انجام داد

2801