2777
2789
عنوان

خیلی دیده شده که حضرت ...

50 بازدید | 0 پست

آیت‌الله بهجت رحمه‌الله می‌فرماید: «خيلى ديده شده و گفته‌اند كه حضرت حجت صلوات‌الله‌علیه را در مجالس توسل يا حديث كسا حاضر ديده‌اند. هرچند جد بزرگوارش پيغمبر اكرم صلی‌الله‌علیه‌وآله بلكه حضرت امير و فاطمه زهرا و حسنين عليهم‌السلام هم حاضر بوده‌اند؛ زيرا اهل كسا از آن حضرت افضل‌اند، ولى فضيلتى و خصيصه‌اى براى آن حضرت است كه براى آنها نبود و آن طول عمر و اشراق و افاضه به اوست».

همچنین حضرت آيت‌الله بهجت در عمل نیز درباره اهميت قرائت حديث كسا تأكيد ويژه‌ای داشتند؛ تاآنجاکه قرائت آن جزو اعمال عبادی هر روز ايشان بود و نیز يكی از دستوراتشان برای شفای بيماران و برطرف شدن مشكلات، قرائت حدیث کسا به‌صورت مكرر بود

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)