2777
2789
عزیزم ایشالا خوب بشید خیلی ناراحت شدم متاسفانه زایمان طبیعی عولرضش خیلی زیاده

اره واقعا .طبیعی فقط واسه اونایی ک هیکل دارن و لگن بزرگی دارن خوبه .من لگن خوبی نداشتم .افتادم گیر هر چی نظافت چی .موقع زایمان ماما از پایین دلو رودمو اورد بیرون داد میزد از بالا ی نظافت چی افتاده بود رو شکمم .دیگه نفس نداشتم زور بدم .

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
بیهوشی کامل  من دوتا زایمان طبیعی داشتم ب خواست خودم یعنی آستانه تحمل دردم بالاست اماااا بشدت ...

منم انجام دادم با بیحسی درد آنچنانی نداشتم مراقبت کامل میخاد فقط نشستن سخته باید تکیه بدی و نیمه خوابیده باشی یا دراز بکشی منم دوتا طبیعی داشتم و افتادگی رحم الانم بعد دو سال باز راضیم با بخیه بود