2777
2789
میشه برام توضیح بدی منم میخوام برم ولی بچه هام خیلی کوچیکن 

اگه کسی کمک حالت هست ک دوهفته فقط بخوابی انجام بده 

درد و مراقبت زیاد داره 

بیمارستان با بیهوشی کامل انجام میده 

اگه افتادگی هم داشته باشی همزمان عمل میکنن 

و اینکه دیگه قصد بارداری نداشته باشی

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

بیهوشی کامل  من دوتا زایمان طبیعی داشتم ب خواست خودم یعنی آستانه تحمل دردم بالاست اماااا بشدت ...

مرسی گلم

منم زایمان طبیعی داشتم ۳ تا... افتادگی و پارگی دارم دکتر گفته باید عمل کنی یکم میترسم راستش 

مرسی گلم منم زایمان طبیعی داشتم ۳ تا... افتادگی و پارگی دارم دکتر گفته باید عمل کنی یکم میترسم راست ...

اگه درد موقع نزدیکی داری 

ظاهرش هم اذیتت میکنه عمل کن ارزشش رو داره اما خب سخته

2802
مرسی گلم منم زایمان طبیعی داشتم ۳ تا... افتادگی و پارگی دارم دکتر گفته باید عمل کنی یکم میترسم راست ...

مثل من

🫂بلوچ و عرب و کورد تجزیه طلب نیستن😐 بلکه اونا سالهاس که لب مزرهای ایرانمون قربانی شدن 😑میدونی چه معادنی تو سیستان بلوچستان هستش ولی مردمش در نهایت فقر زندگی میکنن🤐 میدونی عرب ها بیشترین هزینه رو در جنگ تحمیلی متحمل شدن😭 الان اوضاعشون ....میدونی کوردها چه نسل کشی درشون رخ داده😭 میدونی بچه های روستاهای لب مرزیشون چقد قطع عضو و ناقص میشن😭 برای اینکه هنوز مینهای اون منطقه ها پاکسازی نشده😡 میدونی ....میدونی....میدونی بازم قضاوت نابجا میکنی 😡😡😡 حضرت حسین زیر بار ظلم نرفت💙💙💙🖤🖤🖤🤍🤍🤍🤍 هرچی لعن و نفرین بود که مردم واسه صدام حسین جانی میکردن الان هزاران برابرش پیشکش اردوغان که اون مردم بی گناه جنساید میکنه آمین 
آره منم بخاطر درد موقع نزدیکی عمل کردم کلا از رابطه متنفر شده بودم زندگیم مختل شده بود

علائم افتادگی مثانه چیه،،،من احساس پری و فشار دارم همش،،دوتا طبیعی داشتم

لطفا ریپ نزن اگه با نظرم مخالفی..کامنت هام واسه استارتر...حوصله بحث ندارم
آره اینکه حس میکنی بعد دسشویی مثانت کامل تخلیه نشده  موقع عطسه ترشح ادرار بوجود میاد

دائم پر،،اصلا انگار خالی نمیشه،،،گاهی قطره قطره میاد،،خسته شدم

لطفا ریپ نزن اگه با نظرم مخالفی..کامنت هام واسه استارتر...حوصله بحث ندارم
2801