2777
2789
عنوان

میشه بیاین از حس دانشگاه بگین 😍

242 بازدید | 45 پست

من مهر امسال میرم دانشگاه اگه خدا بخواد 😍

میشه بگین از خوابگاه و دوستای اونجا و کلا چه کسی داره اولین بار 💞🥺💖

وقتی از ماه عکس میگیری نمیگی چه ماه زشته میگی (دوربین نمیتونه زیبایی های ماه رو ثبت کنه )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
2804

احساس میکنی از دنیای بچگی و دبیرستان وارد دنیای بزرگسالان شدی😁

اگه رشته مورد علاقه ات قبول شده باشی درس خوندن لذت بخش تر از مدرسه اس 

روزایی که کلاس نداری میتونی با دوستات بری گشت و گذار😁

ما سبز تر از تمام تبر هایی که خورده ایم ادامه می دهیم :)
نه اولش یکی رو پیداکن بچسب چون اونم غریبه ولت نمیکنه دیگه شانسته باچجورادمی دوس شی😂💪

فکر خوبیه😁😶‍🌫️

وقتی از ماه عکس میگیری نمیگی چه ماه زشته میگی (دوربین نمیتونه زیبایی های ماه رو ثبت کنه )

حس جالبیه

ادم دوستای زیادی پیدا میکنه

اعتماد ب نفس عجیبی میگیره و کلا دانشگاه اگه با ادم های باحال بگردی خیای بهت خوش میگذره 

ولی زود هم اعتماد نکن و هیچ وقت راز های زندگیتو و یا ارتباط هاتو ب دوست هات و یا هم خوابگاهیات نگو

کاربری دست دوتا دوست مشترکه😇
احساس میکنی از دنیای بچگی و دبیرستان وارد دنیای بزرگسالان شدی😁 اگه رشته مورد علاقه ات قبول شده باش ...

🥺😍😍😍🫂💖💖🤍🤍

برای من که نوسانیه ،یه بازه ای حالم خوبه تو دانشگاه ،یه بعضی وقتا پشیمون میشم 😬😂

ولی در مجموع با چند تا آدم تو تایپ خودت آشنا بشی دانشگاه با همه ی بدیاش برات قابل تحمل میشه ...

🤍🩶🖤
حس جالبیه ادم دوستای زیادی پیدا میکنه اعتماد ب نفس عجیبی میگیره و کلا دانشگاه اگه با ادم های باحال ...

😍😍باشه چشم🤍🤍✨⭐

برای من که نوسانیه ،یه بازه ای حالم خوبه تو دانشگاه ،یه بعضی وقتا پشیمون میشم 😬😂 ولی در مجموع با ...

😍😍چه خوب چی میخونی شما ⭐

2801