2777
2789
عنوان

شوهرم همه پولامو گرفت ازم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 996 بازدید | 69 پست
هیچیییی ندارم 😅😅😅😅😅 هر چی ته حسابم بود دادم بهش چک داشت وگرنه نمیدادم ، آخه متاسفانه همش میگه ک ...

یه نامه بنویسید خیلی عاشقانه ، بعد بذارید تو جعبه کادو ، بگین چیزی نشد بخرم اما خیلی بیشتر ازین حرفا دوستت دارم و ...

بسم الله الرحمن الرحیم ،آقا هستم ، مشاور نیستم اما شبیه مشاورا هستم و تا حدودی با این مسائل آشناییت دارم ، به مسائل شرعی تا حدودی مسلطم ، متاهلم ، اگر سوالی داشتین میتونید تو تاپیک ها بپرسید خصوصا راجع به مسائل شرعی ، لطفا تا حد امکان هر سوالی داشتین در تاپیک بپرسید و درخواست ندید ، هدفم از این جا بودن دو تا چیز هستش : یکی اطلاع از فضای فکری اکثر قشر های جامعه ، و دومی هم نشر مطلب درسته تا بلکه کمک کوچکی به کسانی کرده باشم که در اثر هجوم مطالب و نظرات بین اونها سردرگم شدن و نمیدونند الان چی کنند که به آرامش برسند . .......................بنده هم یک انسان مثل شما هستم اگر  اشتباهی کردم یا وقتتون رو گرفتم معذرت میخوام ، حتما از کسانی که اشتباهاتم رو بهم بگن خوشحال میشم ................ امیدوارم یک روزی همه ی ما معنی حقیقی زندگی رو متوجه بشیم و به آرامش حقیقی برسیم و تو این سایت دیگه اختلاف نظری نباشه ........... برای خودش و خودمون دعا کنیم ، اللهم عجل لولیک الفرج 
اره اونم دوتا جفت بارنگهای مختلف وارم نایک

میگن به مرد جماعت رو ندید پرو میشن 

همینه 

به چه حقی بهم درخواست میدید؟😐😐😐

یه عددنومزد دارم که تمام منه:)🤍درخواست دوستی به هیچ عنوان ندید و قبول نمیکنم با تچکر....اگه مقدوره برای حاجتم صلوات بفرستید 🦋

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
اینا برات تجربه میشه ۱. خودت پرروش کردی، چه معنی داره توقع کادوی خوب داشته باشه ۲. خودت سادگی کردی ...

دیگ وقتی کادوی خوب برام میخره انتظار کادوی خوبم داره منظورش اینه مثلا ادکلن یا نخر یا اصل بخر ساعت یا نخر یا خوبشو بخر مثلا اینجوری ،

و اینکه چک داشت خودم تا قرون آخرشو دادم 

دیگ وقتی کادوی خوب برام میخره انتظار کادوی خوبم داره منظورش اینه مثلا ادکلن یا نخر یا اصل بخر ساعت ی ...

دیگه الان که همه پولاتو گرفته باید خیلی ادم بی درکی باشه باز توقع کادو داشته باشه

دزدی که نمیخای کنی

خیلی حالم بده خیلییییی ، از ی طرف کادوی خوب میخاد از طرف دیگ پولی نزاشت دستم بمونه

یه کیک بگیر بگو کادو هم همون پولی بود که ازم گرفتی اگه خواستی نقدی باشه که نمیخواد پس بدی اماا کادو اگه میخوایی پس بده برات کادو مناسب بخرم. دیگه حق انتخاب با خودشه. 

خب از خودش میگیرم دیگ بعدم چک داشت امروز دلم نیومد ندم 

خب رک و راست بگو پول برا تولدت کنار گذاشتم اما بخاطر چک دادم به خودت ...امسال اینطوری شد دیگه......ولی واقعا چه حوصله ای دارید ...من نهایت هر سه سال چهار سال یه دفعه رو مود تولد بیفتم یه تولدی براش بگیرم

یه نامه عاشقونه بنویس که پاس کردن چکت بیشتر خوشحالت میکرد تا ادکلن و ساعت منم اونجوری خوشحالت کردم یه غذای خوب و یه کیک 

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعْمَ النَّصیرُ»: خداوند ما را کفایت می کند، او بهترین وکیل و بهترین سرپرست و بهترین یاور است
2801