2777
2789
عنوان

شما باشید عمل میکنید یا نه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 20 پست
از بی کسی و تنهایی بنظرم انتخابش نکن یا ب انتخابت مطمعن صددرصدی شو بعد انتخاب کن ،،چون تردید ادمو نا ...

خب الان تو مرحله شناختیم 

و واقعا پر شک و تردیدم اما دلم راضی نیست . 

خیلیم برام خوب بوده و ب گردنم حق داره چون دوران مریضیم خیلی کمکم بوده 

دو سه روز پیشم خاستم تموم کنم ولی ن خودم دلم طاقت میاره 

اونم شلوغ کرد . 

البته الان سربازه احتمالا یکی دو ماهه دیگ تمومه . 

حس میکنم بره پیش خانوادش تموم میکنه خودش 

چون هر بار رفته رفتارش فرق کرده 

اگر آدم دهن دریده ای هستی و افتخاری جز نیش زدن نداری نیا تاپیکام . کاربری دست چند نفره . متولد هشتاد هم نیستیم اون الکیه 
خب الان تو مرحله شناختیم  و واقعا پر شک و تردیدم اما دلم راضی نیست .  خیلیم برام خوب بود ...

چون قلبت جلوی تصمیم گیریه مغزتو گرفته هم تو هم اون تو این دوران اشنایی وابسته شدید

خدایا ناامید کردی اونیکه با امید صدات کرد 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم یکی از معیارایه  ازدواجم ،ازدواج باهم زبونه خودم بود، حدالقل وارده جمعاشون میشم زبونشون ...

اره واقعا خیلیدسخته 

اخه قبل این پسر با ی کورد بودم.  تو مراسم خاستگاری ب زبون خودشون با هم حرف میزدن مام هیچی نمیفهمیدیم 

و حس بسیار بد و غریبی بود . خداروشکر اون بهم خورد . 

قبلا این پسره رو دو دستی چسبیده بودم ک نره 

ولی الان دیگ برام مهم نیس میگم خاس بره هم بره . 

برا همین زیاد خودم تلاشی در جهت اتمام رابطه نمیکنم 

چون زیاد سخت نمیگیرم دیگ 

فقط امیدوارم خدا عاقبت مارو ب خیر کنه

اگر آدم دهن دریده ای هستی و افتخاری جز نیش زدن نداری نیا تاپیکام . کاربری دست چند نفره . متولد هشتاد هم نیستیم اون الکیه 
چون قلبت جلوی تصمیم گیریه مغزتو گرفته هم تو هم اون تو این دوران اشنایی وابسته شدید

دقیقا . 

2802
چقدر خوشگلی باتوجه به چیزایی که گفتی عمل نکنیااااا از کجا معلوم؟شاید بعد عمل نمک چهرت ازبین بره؟عم ...

خیلی ممنونم ازت ک اینو میگی . 

قیافم ی ترکیبی از ایرانی و آفریقایی هست انگار 😅

ولی راسش شبیه اکثر ایرانی ها نیستم 

سفید و دماغ کوچیک نیستم ولی واقعا قیافمو دوسددارم

باهاش حال میکنم 

و واقعا خیلی رو دیدم بعد عمل بشدت زشت شون 

برا همین هرگز ریسک نمیکنم 

ممنونم ازت 👌