2777
2789
عنوان

شما باشید عمل میکنید یا نه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 20 پست
از بی کسی و تنهایی بنظرم انتخابش نکن یا ب انتخابت مطمعن صددرصدی شو بعد انتخاب کن ،،چون تردید ادمو نا ...

خب الان تو مرحله شناختیم 

و واقعا پر شک و تردیدم اما دلم راضی نیست . 

خیلیم برام خوب بوده و ب گردنم حق داره چون دوران مریضیم خیلی کمکم بوده 

دو سه روز پیشم خاستم تموم کنم ولی ن خودم دلم طاقت میاره 

اونم شلوغ کرد . 

البته الان سربازه احتمالا یکی دو ماهه دیگ تمومه . 

حس میکنم بره پیش خانوادش تموم میکنه خودش 

چون هر بار رفته رفتارش فرق کرده 

اگر آدم دهن دریده ای هستی و افتخاری جز نیش زدن نداری نیا تاپیکام . کاربری دست چند نفره . متولد هشتاد هم نیستیم اون الکیه 
خب الان تو مرحله شناختیم  و واقعا پر شک و تردیدم اما دلم راضی نیست .  خیلیم برام خوب بود ...

چون قلبت جلوی تصمیم گیریه مغزتو گرفته هم تو هم اون تو این دوران اشنایی وابسته شدید

خدایا ناامید کردی اونیکه با امید صدات کرد 🖤

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من خودم یکی از معیارایه  ازدواجم ،ازدواج باهم زبونه خودم بود، حدالقل وارده جمعاشون میشم زبونشون ...

اره واقعا خیلیدسخته 

اخه قبل این پسر با ی کورد بودم.  تو مراسم خاستگاری ب زبون خودشون با هم حرف میزدن مام هیچی نمیفهمیدیم 

و حس بسیار بد و غریبی بود . خداروشکر اون بهم خورد . 

قبلا این پسره رو دو دستی چسبیده بودم ک نره 

ولی الان دیگ برام مهم نیس میگم خاس بره هم بره . 

برا همین زیاد خودم تلاشی در جهت اتمام رابطه نمیکنم 

چون زیاد سخت نمیگیرم دیگ 

فقط امیدوارم خدا عاقبت مارو ب خیر کنه

اگر آدم دهن دریده ای هستی و افتخاری جز نیش زدن نداری نیا تاپیکام . کاربری دست چند نفره . متولد هشتاد هم نیستیم اون الکیه 
چون قلبت جلوی تصمیم گیریه مغزتو گرفته هم تو هم اون تو این دوران اشنایی وابسته شدید

دقیقا . 

2802
چقدر خوشگلی باتوجه به چیزایی که گفتی عمل نکنیااااا از کجا معلوم؟شاید بعد عمل نمک چهرت ازبین بره؟عم ...

خیلی ممنونم ازت ک اینو میگی . 

قیافم ی ترکیبی از ایرانی و آفریقایی هست انگار 😅

ولی راسش شبیه اکثر ایرانی ها نیستم 

سفید و دماغ کوچیک نیستم ولی واقعا قیافمو دوسددارم

باهاش حال میکنم 

و واقعا خیلی رو دیدم بعد عمل بشدت زشت شون 

برا همین هرگز ریسک نمیکنم 

ممنونم ازت 👌