2777
2789
عنوان

لا تاری 2026

222 بازدید | 30 پست

کی می‌دونه زمان ثبت نام لا تاری 2026 کی هست؟لطفا جواب بدین

⚰️چشمای کاملا باز ولی بسته🪽.منظورمو اگه فقط یکمی دقت کنی میفهمی☺️به هیچ عنوان درخواست دوستی ندید🙃

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

می خوای ثبت نام کنی  شرایطش رو داری؟

ثبت نامش رایگانه همه میتونن ثبت نام کنم فقط زمانش رو نمی‌دونم زمان ثبت نام ۲۰۲۶؟

⚰️چشمای کاملا باز ولی بسته🪽.منظورمو اگه فقط یکمی دقت کنی میفهمی☺️به هیچ عنوان درخواست دوستی ندید🙃
2802

اکتبر

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم
خودم می دونم رایگانه  ولی به فرض اسمت در اومد شرایط داری بری  چون یه سری پول برای انجام ...

پول که آره دارم اینارو میدونم دوستان انگار گفتن زمان ثبت نام لا تاری 2026 مهر هستش

اگه شرایط رفتن ندارید ثبت نام نکنید شانس بقیرو نسوزونید

نه شرایطشو دارم برا همین ثبت نام میکنم

2801