2777
2789

ما دیگه عقد کردیم

هنوز میگه شما هنوز میگه صبح تون بخیر 

من اول شخص می حرفم اون نه خسته شدم 😐😐😐😐

قبلا با فامیل صدام می‌کرد

الان اسممو میگه ولی اطرافیانش میگه به خانوم من بگید نیلا خانم اسم خالی صداش نکنید 

انگار مدرسه اس

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

مذهبیه لابد😂

ولش کن بزار خودش باشه 

تا به اینجا که رسیده ام ، صدبار زمین خورده و هزار بار بلند شده ام ، از بلندترین قله های زندگی افتاده ام ، دوام آورده و ادامه داده ام ... چه دیوارها که فرو نریخته و چه پل ها که خراب نکرده ام ... برای من حالتِ بدتری وجود ندارد !می بوسم دست آدم هایی را که وارد زندگی ام شدند تا به لطفِ ضربه هایی که به پیکره ی اعتمادم زدند مرا پخته و آب دیده کنند .که ماندند تا به من ثابت کنند ؛ جایِ احساس ، یک گوشه ی دنج و دست نیافتنی است نه در معرضِ دیدِ آدم ها !و جواب هر سلامی را نباید داد ،و حرمتِ هیچ وداعی را نباید شکست !و به هر نگاه و کلام شیرینی نباید دل بست !جایی که من ایستاده ام ، حالتِ بدتری وجود ندارد !برایم فرقی نمی کند !دارم در کمالِ بی خیالی و آرامش ، زندگی ام را می کنم ...🍃

وای خوب خیلی خوبه ک از بقیه میخاد بهت احترام بزارن الان حالیت نیس( البته ببخشیدا) قصد توهین ندارم ولی چندسال دیگه متوجه میشی چ لطفی کرده بهت،خودشم روش کار کن اروم اروم درست میشه سخت نگیر

2801