2777
2789

بیاین تعریف کنید من عقد کردم یکساله و یه سرویس طلای پانزده گرمی و حلقه دوگرمی و نشون یک گرمی بهم دادن یه مانتو شلوار پیرهن مجلسی ویه کراپ ولباس زیرم خرید عقدم بود چادر سفید و قند محضری وپارچه روی سر عروس داماد 

و مادر شوهرم پشت تلفن به مادرم گفت شما خیلی اذیتم کردین دامادم ازمن هیچی نخواست🫤🫤🫤🫤

سال ۹۷. هیچی هرچی عیدی و کادو و پاگشا بود شوهرم برا خرید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

سال ۹۶

هیچی

هیچ وقت به آدما نگید"چرا اینقدر میخوابی؟""چرا انقدر جوش میزنی""چرا انقدر چاقی"تا کی میخوای درس بخونی""چرا برای چندرغاز میری سرکار؟""این همه تو خونه میمونی که چی بشه"و....  شایداون بین پریدن از یه ساختمون ۲۰ طبقه ، و بیخیال شدن از کاری که سالهاست براش تلاش کرده ،درس خوندنی که پر از فشار عصبی،فعالیت بدنی که نتیجه رو نمیبینه، بیماری که هر روز باهاش دسته و پنجه نرم میکنه و جنگی که راجع بهش با هیشکی حرف نمیزنه و سعی میکنه پیروز بشه ،.ویه حرف شما ممکنه اون لیوان صبری که با چنگ و دندون نگهش داشته...لبریز بشه.                                      ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔                
سال ۹۷. هیچی هرچی عیدی و کادو و پاگشا بود شوهرم برا خرید

بعد تو دلت نمیگفتی چه مادر شوهر بیشعوری دارم

چرا من از شوهرم هرچی میگیره به چشم نمیاد

دلم میخواد مادرشو خفه کنم

بعد تو دلت نمیگفتی چه مادر شوهر بیشعوری دارم چرا من از شوهرم هرچی میگیره به چشم نمیاد دلم میخواد م ...

ن اونموقع کم سن بودم زیاد ب این چیزا اهمیت نمیدادم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
یعنی فقط همین

بله

البته شوهر خودم یک چیزای دیگه خرید ولی خانواده شوهرنه.

تازه مهمان ها کادو دادن ولی خانواده شوهر نه   

لطفا براعاقبت بخیری همه جوونا وبعدش من یک صلوات بفرستین مچکرم😘
بله البته شوهر خودم یک چیزای دیگه خرید ولی خانواده شوهرنه. تازه مهمان ها کادو دادن ولی خانواده شوه ...

خاک تو سرشون کنن من خانواده شوهرم پاگشام کردم 

دوتا پتو گیرم اومد و یک تومن پول اون زمان کادو چی بهتون دادن

۱۴۰۳

نامزدیم

تیر عقدمونه

انگشتر نشون که به سلیقه من نخریدن زیاد دوسش ندارم قشنگتراش هست

سرویس به سلیقه خودم که ۲۵ گرمیه قبل عید خریدن شد ۹۰ تومن 

۷ تا النگو پسند کردم که ۴ تاشو خریدن ۳تای بعدیو گفتن بعدا کادوهات جمع شد بیا بگیر🫥😏😏   که حدود ۶۰ تومن شدن همون ۴تا دوتا شو پاگشا دادن بهم 

حلقم هنوز نخریدیم

عید قربان و غدیرم تو راهه نمیدونم چی بیارن اینا فقط خرید طلا بود

لباس و اینارو نگفتم

2801