2777
2789
یعنی اینقدر خوشمزست؟ دلمه رو چجوری میخورن؟ برگش رو که نمیخورن.میخورن؟🙁

میخورن برگشو 

خیلی خوشمزه اس 

باورم نمیشه تا حالا دلمه نخوردی

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
برنج لپه گوشت چرخ کرده با سبزی مواد اصلیشع  وایی بخدا بوش اومد تو دماغم اصلا🤦🏻‍♀️😂

چ سبزی میریزین

دلمه برگ انگور حوصله میخاد ک بپیچونیشون واییی 

اینقد برگ انگور توفریزر گذاشتم ولی کیه ک درس کنه😅

چ سبزی میریزین دلمه برگ انگور حوصله میخاد ک بپیچونیشون واییی  اینقد برگ انگور توفریزر گذاشتم ...

تره جعفری نعنا مرزه ترخون شوید پیازچه تره 

مهم ترینش مرزه و ترخونه ک مزشو بهشتی میکنه👌🏻

😂😂من مامان بزرگم هرموقع ک بخواد دلمه برگ درست کنه ها زنگ میزنه یا میرم اونجا یا برام‌نگه میداره

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
میگیره گاهی خودم بش نمیگم چون دستش خالیه فعلا 

من یوقتایی میام دو وعده غذا درس میکنم اون وعده ایی ک امادس واییی چقد خوشحالم🤣🤣🤣ک آخ جون امروز غذا دارم 

شماهم امتحان کن

من یوقتایی میام دو وعده غذا درس میکنم اون وعده ایی ک امادس واییی چقد خوشحالم🤣🤣🤣ک آخ جون امروز غذا ...

اره منم همینم 

شوهرمم بدغذا نیس شکرخدا

ولی خسته میشم 

دیشب ب شوهرم گفتم چرا ب جای زن کلفت نگرفتی

جاریم بهم بی احترامی کرد از ترس اعصاب خوردی شوهرم نتونستم جوابشو بدم

بهم میگه نباید صدات بیا میدونست ک مقصرم من نیستم

اره منم همینم  شوهرمم بدغذا نیس شکرخدا ولی خسته میشم  دیشب ب شوهرم گفتم چرا ب جای زن کل ...

بخاطر ارامش خودت روابط رو کم کن 

اینجور مواقع ک نمیخواهی شوهرت صداتو بفهمه  ب طرف مقابل دهنتو کج کن خخخ و اینکه من باشم جوابمو میدم شوهرم هرچقد دعوام کنه میگم از حقم دفاع کردم عوض اینکه توهم دفاع منو کنی میترسی ترسو 

2801