2777
2789
عنوان

می‌خوام از همسرم جدا شم

| مشاهده متن کامل بحث + 1064 بازدید | 80 پست

سریال در انتهای شب رو ببین خیلی راحت جدا شدن،دردناک بود

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
چقدر زندگیها الکی شده

خیلی یدفعه میبینی ک باید تمومش گنی

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          
چی آخه عین فیلماس

اینکه راحت میگن جدا شبک بدون دلایل قانع کننده

اینکه راحت میگن جدا شبک بدون دلایل قانع کننده

حقیقتش خندم گرفت

ولی واقعا من حسممم خب نیست بهش احساس میکنم داره یه کارایی می‌کنه 

حتی به زور منو فرستاد خونه بابامتو بودی فکر بد نمیومدم سمتت یا اینکه امروز روز تعطیلی همش با دوستش بود زنگ زد یه بار اونم ۱۹ثانیه نشد

ببین از خدا می‌خوام صبرت بده و توان که جدا شدی من که نامزدم خیلی سخته برام تو که همسرشی ولی تموم میش ...

انشالله که بتونی و بهترین تصمیم بکیری برات آرزوی بهترینها رو دارم قشنگم

عزیزم فقط وقتی با یه مرد خیانتکار دورو یا یه معتاد یا یه وحشی فحاش بری زیر یه سقف قدر زندگی الانتو میدونی مطمینم یه روز پشیمون میشی و میگی کاش بیشتر برای زندگیم تلاش کرده بودم فکر نکن بعد طلاق گل و بلبله فکر ایندتو کردی؟ اگه ازدواج نکنی با تنهایی و مشکلات مالی درگیری ازدواج مجدد کنی هر چی آدم درب و داغونه که زن اولش گذاشته در رفته میخواد بیاد سراغت که صد درجه از شوهر الانت بدترن به نظرم سر چیزای کوچیک زندگیتو بهم نزن محبت محبت میاره بیشتر محبت کن تا گرما به زندگیتون برگرده البته اگه شوهرت خاین و معتاد نیست

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤

چقدر زندگیا مسخره شده

حداقل دلیل بهتری برای نابود کردن آینده و زندگی دخترتون داشته باشید، قدیمیها اگر زود ازدواج میکردن و بچه می آوردن اونقدر مسئولیت پذیر بودن که بمونن پای بچه و بزرگش کنن نه سریع به جدایی فکر کنن

.                                                                  
عزیزم فقط وقتی با یه مرد خیانتکار دورو یا یه معتاد یا یه وحشی فحاش بری زیر یه سقف قدر زندگی الانتو م ...

عزیزم اینا به نظرم هیچ کدومشون به اندازه مرد بی تفاوت نیس 

وقتی حالت از یکی بهم بخوره و نخوایی بینیش 

یکی که بهت احساس بی ارزشی بده حتی نخواد حرفاتو گوش بده 

تو بودی برای رهایی از این حس به طلاق فکر نمیکردی 

من اصلا تصمیم به ازدواج دوباره ندارم 

2801