2777
2789
عنوان

می‌خوام از همسرم جدا شم

| مشاهده متن کامل بحث + 1064 بازدید | 80 پست
واقعا هیشکیو ندارم که هک بلد باشه😏 گوشی فروشی به نظرت هک میکنه

فک کنم 

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

مشاوره خانواده تو مرکز بهداشت گذاشتن نمیدونم شهر شما هم داره یا ن دعا نویس هم از چند تا خانم بپرسی ...

اخه من که تو صف نانوایی بابچه که نمی م بعدشم تویه شهریم فک نکنم دعا نویس باشه

تو شهر ما ک زیاده البته یکی هست سید هست شماره اینا ندارم متاسفانه برا ترس بچه و محبت اینا یکی دو بار ...

خخیلی کم پول میگیره در حد ده بیست تومن مونده به اعتقاد 

به نظر بعضیا خرافاته هر کی یه نظری داره 

مهم نیته 

2802
تو شهر ما ک زیاده البته یکی هست سید هست شماره اینا ندارم متاسفانه برا ترس بچه و محبت اینا یکی دو بار ...

اگه شما ه ای چیزی داشت بهم بگو برا محبت گرفتی نائثریم داشت

عین فیلما،منم الان همیجوری شدم

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          

منم هرماه ک پریود میشم یدور کات میکنم و گریه زاری بعدش خودم اشتی میکنم 

طفلی دوست پسرم دیگ میترسه میگ‌وای هفته ی دبگ میشی 

وای سه روز دیگ میشی 😐🤣🤣

هورمون خیلی تاثیر داره حتما مشاوره برید قبل طلاق

2801