2777
2789
عنوان

می‌خوام از همسرم جدا شم

| مشاهده متن کامل بحث + 1064 بازدید | 80 پست
نمیشه گوشیو دستم نمیده 

نمیدونم تعقیبش کن هکش کن یه کاری بکن

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
چه فایده وقتی چیزی بهمون برنگشت شما چی با همسرتون آشتی کردی

واقعااموال ندادانشاالله پیدامیشه اره من ازطلاق برگشتیم اشتی کردیم ولی دوباره دعواقهریم ذات بدنکونگرددخواهرچون که بنیادش بداست 

فقط خدا❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802
من خودم تجربه دارم ک میگم وااااالااااا اینجا ف‌ک نکنم کسی از رو حدس و گمان نظر بده حتمن یا یکی از ا ...

چم والاااا

آره خدایی طلاق سخته مخصوصا با وجود بچه.

امیدوارم مشکلاتشون انقدی کم بشه ک صرف نظر کنن و خوشبخت باشن.

افسوس که بی فایده فرسوده شدیم...
واقعااموال ندادانشاالله پیدامیشه اره من ازطلاق برگشتیم اشتی کردیم ولی دوباره دعواقهریم ذات بدنکونگرد ...

ایشالله آرامش به زندگیت بر گرده

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
من خودم تجربه دارم ک میگم وااااالااااا اینجا ف‌ک نکنم کسی از رو حدس و گمان نظر بده حتمن یا یکی از ا ...

ممنون از نظرت 

شما دعانویس سراغ داری که راهنمایی کنه

چم والاااا آره خدایی طلاق سخته مخصوصا با وجود بچه. امیدوارم مشکلاتشون انقدی کم بشه ک صرف ...

اره خیلی سخته انگار ک یکیو از دست میدی حالت شوک به آدم دست میده 

منم امیدوارم تصمیم درستو بگیرن...

عزیزم بنظرم شما مراجعه کنید به روانشناس ، خیلی از زوج ها بعد از بدنیا اومدن فرزند بدلیل افسردگی بعد از زایمان یا بدلیل مشغله زیاد بخاطر مراقبت از فرزند (بعضیا وقتی فرزند بدنیا میاد دیگه انگار همسرشون میشه الویت دوم بطور ناخودآگاه اما باید آگاه بشن و جلوشو بگیرن) از هم فاصله میگیرن و سرد میشن به مرور نسبت به هم اما راه حلش اینه که آگاه باشید و با مراجعه به روانشناس براش تلاش کنید و حلش کنید

تعقبیش با بچه دوماه نمیتونم بکنم  ولی کسی هم کردن و بلده من خودمم یاد ندارم رروی ایفونم میشه خ ...

فک کنم باید بری از موبایل فروشیا بپرسی

2801