2777
2789
عنوان

می‌خوام از همسرم جدا شم

| مشاهده متن کامل بحث + 1064 بازدید | 80 پست
عزیزم اینا به نظرم هیچ کدومشون به اندازه مرد بی تفاوت نیس  وقتی حالت از یکی بهم بخوره و نخوایی ...

خوب چرا باید بی تفاوت باشه؟ از اول دوستتون نداشته یا اینکه کم کم سردی تو رابطتتون ایجاد شده؟ اگه از اول دوستتون نداشته احتمالش کمه حسش عوض شه اما اگه کم کم اینطوری شده کم کم شاید بتونین با محبت بیشتر پایه و رفیقش شدن به خواسته هاش حداقل برای مدتی توجه کردن علاقشو به خودتون برگردونید اگه اون علاقش برگرده و محبت کنه شمام کم کم دوباره بهش علاقمند میشید حیفه زندگی که توش بچه هست بیخودی خرابش کنید

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
چقدر زندگیا مسخره شده حداقل دلیل بهتری برای نابود کردن آینده و زندگی دخترتون داشته باشید، قدیمیها ا ...

اره زود ازدواج کردم ولی همه چیز اوکی بود 

الان مشکل از همسرمه که عوض شده 

نمیدونم چرا هیچکس براش روح و روان کسی مهم نیست البته حق داری جای من نیستی 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

فقط حواست باشه پشیمون نشی

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️