2777
2789
عنوان

ترس از روز عروسی مو دارم

532 بازدید | 17 پست

همیشه که شوهر نکرده بودم ذوق عروسی داشتم و آرزوم یود عروسی کنم ولی الان که ببست روز دیگه عروسیمه ترس دارم میترسم شب عروسیم خراب بشه اخه من استرسی هستم بشدت یکم هم اضطراب اجتماعی دارم و حمله اضطرابی بنظرتون شب قبلش نرم دکتر ارامبخشی چیزی بده بهم 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

اگ مشکل خانوادگی یا اختلاف چیزی دارین میخوای سرباز بگیر یا چیزی مراقب اوضاع باشه

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
بچه ها تورو به قران قسمتون میدم میشه بگین تو روبیکا میشه ب یکی دیگ اشتباهی پیام داد؟؟ مثلا ی نفر ...

چرا قسم نیدی میدونی چقدر گناه که قسم بخوری اینجوری ادم واسه هر چیزی قسم نمیخوره یا قسم نمیده 

فقط 46 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برای سلامتی امام زمان و پسرم صلوات میفرستی مرسی😇💙💚                                                                              تیکر تولد دوسالگی پسرم 😇👼🎂🍼🍒

2804
سرباز برای چی نه مشکل خانوادگی ندارم چند ساله مشکل استرس و روحی دارم

شب عروسی پرانول بخور با درصد کم 

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
ایشالا میگیری من از استرس دارم میمیرم

میفهممت عادیه ولی بدون الان خیلیا خیلی دوس دارن جای تو باشن 

برات آرزوی خوشبختی میکنم و اگه بخوای برو پی‌ روانپزشک همینو بهش بگو یه قرص بهت بده ک تا اون موقع آرومت کنه خیلیی مؤثره بعد عروسیم قطعش کن

سرباز برای چی نه مشکل خانوادگی ندارم چند ساله مشکل استرس و روحی دارم

اهاا 

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
2805
بچه ها تورو به قران قسمتون میدم میشه بگین تو روبیکا میشه ب یکی دیگ اشتباهی پیام داد؟؟ مثلا ی نفر ...

خودت میگی اشتباه اشتباه همیشه وجود داره

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
2801