2733
2764
عنوان

قوانین سایت چرا اینجوریه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3015 بازدید | 532 پست
کوره خاسه پع کی خانواده راضی نیووو عه مل باریکه ژن ژن کرد عوسه هه باید قسط بیدو تا اخر عمره گیوته ل ...

ولع وایی دوره کورررر باید فکر گشت  چشیه بکه بعد بچوده نوا

در غیر اینصورت ومشکل بر خوید اویشن فره

خوشگله  کسی که دوینده اویشن  بیسته ماشلا هر کی دوینده اویشی اسپنده ارای دود که

کار کید وقتی حوصله بکیشد وگرنه بویشیده پیه زیاد انجام نید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ولع وایی دوره کورررر باید فکر گشت چشیه بکه بعد بچوده نوادر غیر اینصورت ومشکل بر خوید اویشه فرهخوشگل ...

دی عو ته کیدن ک خوشگله 

خدا حفظه بکیدن

یک دو سال ترک شیو کردگه چوگه ریو 🤷‍♂️ایمه خو گیوت و پیمان نن بزان بیومنه زاود😅فقط مراقبت له بکه تاجاره

کاربری آقا هستم...کورد ایلام۹۸

عع فک کنم فهمیدم کی تو

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
سلام خوبی سلامتی چخبرامن یادمه بابا چجور یادت نیست کولت کردم تو برفو کولاک🥺

اخه اسمت عوض شده گفتم نکنه اون نباشی

از پروفت شناختم

خوبب چطوری

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
دی عو ته کیدن ک خوشگله خدا حفظه بکیدنیک دو سال ترک شیو کردگه چوگه ریو 🤷‍♂️ایمه خو گیوت و پیمان نن ب ...

یه قردگ زواند بچرخن بیوش دیوت

گیوت چویگه اخه😂

۱=۲+۲                                                                                   اگه یک تخم مرغ از درون بشکند یک زندگی اغاز میشود و اگه یک تخم مرغ از بیرون بشکند یک زندگی پایان می یابد. فهمیدین چی شد؟                                                                                           " زن "در زبان کُردی به زیباترین نحو ممکن معنا شده نه خانم است نه زنیکه نه ضعیفه نه زن او را «آفرت» مینامند به معنای آفریننده. اینو بخاطر یه موضوعی گذاشتم که هیچوقت از یادم نره.                                                                               ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که:از آمدنم نبود گردون را سود /وز رفتن من جلال و جاهش نفزود /وز هیچ کسی نیز دو گوشم نشنود /کاین آمدن و رفتنم از بهر چه بود؟(خلاصه  شاکی هم بوده که:آمدنم بهر چه بود😐)                                                          
دوره زمانه خراو بویه، منال خوب مخصوصا ارای دوران پیری ایمه خیلی کم ویدا بود

بدبختی فره دیمه و منال مردم وتمه منالدارو بوم جور تربیتیان بم جرات نکن بچنه سراغ کار گنه و همیشه له لیم حساو بون 

اخه اسمت عوض شده گفتم نکنه اون نباشیاز پروفت شناختمخوبب چطوری

خوبم ممنون شما چطوری 

بدبختی خاستم چندتایی رو تگ کنم ترسیدم تعلیق کنن بخاطر همین نکردم

دی عو ته کیدن ک خوشگله خدا حفظه بکیدنیک دو سال ترک شیو کردگه چوگه ریو 🤷‍♂️ایمه خو گیوت و پیمان نن ب ...

وای تصوری که یه روزی بتو شوی بکید ارام سخته فره🥺

هنوز مناله یه چه وه شویی کردن، ونظرم اشتباه محضه زویی دویت بیده شویی گشته بوده حسرت زندگی ارای

خوبم ممنون شما چطوری بدبختی خاستم چندتایی رو تگ کنم ترسیدم تعلیق کنن بخاطر همین نکردم

نه نکن

هی ماهم خوبیمم

2706