2733
عنوان

قوانین سایت چرا اینجوریه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1338 بازدید | 241 پست
اسمم نیلوفرامیدوارم عاو چشتیه که تواید اراد رقم بخوه، خوبه که غیرت وجنم دری ارای کار، اصن ایی دوره ز ...

ممنون قربانت

کلا هامه فکر زندگی ل دور مسخره بازی و رفیق بازی نیم وتم ژن بخوازم بیشتر ل فکر زندگی بوم ی خرجیل الکی ک انجام دم دی سمت وانیشه نچم

ولا ماهی ۱۵تمن

شاید باورت نای وله سال۱۴۰۰ک چیمه تهران حقوقم ماهی۵تمن بیون پیوله جمو کردم هاتم مالگه و په گرتم

کلا آیم قرطنگم پیول الکی خرج نکم😅

گیانا پرورده کوردم ایلام خاکمه خاکی گیشت کوردان دلی پاکمه....
ممنون قربانتکلا هامه فکر زندگی ل دور مسخره بازی و رفیق بازی نیم وتم ژن بخوازم بیشتر ل فکر زندگی بوم ...

آفرین شیر کورررر وماهی پنج تمن واقعا شاهکاررر کردیده، خوبه مالگه وخوددرید وسیلگانیشه یاواش یاواش جور بود، مهم یسه آیم با برنامگید وقتی آیم بزانه وناو زندگی چه تواید پشت سر هم وهدفیله رسد

الان پانزده تمنیش ارای تو خوبه چون مجردی فقط خرج خود دری که اویشه تو ولخرج نید، جا پیشرفتت هست

موفق بوید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آفرین شیر کورررر وماهی پنج تمن واقعا شاهکاررر کردیده، خوبه مالگه وخوددرید وسیلگانیشه یاواش یاواش جور ...

ممنون همچنین

وخدا تازه اضافه کاریش کردم نزانم چجور آیمگم😅

چخبر ل خود چ کید وخدا اقره نخه کنمسو دسیلم تمام ژان کن تفه نیور نخه😅

ممنون همچنینوخدا تازه اضافه کاریش کردم نزانم چجور آیمگم😅چخبر ل خود چ کید وخدا اقره نخه کنمسو دسیلم ...

سلامتی، ولا وگرد منالیل مشغولیم یسره در حال بشور بسابو کار مال 

ایمه ایمسال هی نخه نخواردیم😅

فک کم دی الان خوشیکیشاوبویه 

نخه هن خودانه؟ 

سلامتی، ولا وگرد منالیل مشغولیم یسره در حال بشور بسابو کار مال ایمه ایمسال هی نخه نخواردیم😅فک کم دی ...

سقاند آزا دی زندگی هه یسه دی ماچ منالیلد بکی شکتید در چو

سنان بخواردام وعلی نزدیک بیواتای ارادان هاوردم خوزو هه همسا بیواتایمن 

هن خومانه و خدا پدرمان درات خویشکم ی روژ هات خوه کرده کلیه ژان دی نات😅چنه بدم ل گیوته کی کار نکه ارا خواردن چنه ۲نفر خوه وله کار نکه اصلا شویش توای😅🤦‍♂️منو عه دالگ بدبختمه پدرمان درات ساعت۶شوکی چیمنه تا ۶ایواره وله خو امرو ساعت۱۱ تمام بیوووو

راسی مالدان دقیق ها کو هجوره پرسم 

ولا وتو باید بویشی سقاند آزا وناو گرمی چیده کار کشاورزی 

واقعا سخته وگرددالگد

عا دیوت هی ایجوره مه اویشمه دویتگم اویشم بشقابیگ ارا جم که نیکه، دیوت الان کار نیکه

بینه شویی خویشکگد😁

عاوسا بچوده ماله خو مجبوره کار بکید

مالمان وکرماشان نیه ها وه شهرستانیل کرماشان

ولا وتو باید بویشی سقاند آزا وناو گرمی چیده کار کشاورزی واقعا سخته وگرددالگدعا دیوت هی ایجوره مه اوی ...

زندگیه دی باید سختی بکشی تا وقتگه مریدن😂

گیوت انان هه ها ناو گوشی متاسفانه و خدا یکه ل مردم ایمه گیوته بیو کلاس ۹ وتیو پیول بن تا لیوتم عمل بکم نیاینه په خوه کشتیو😐بیوسه تگزاس و علی منال انان عصاب نیره

خویشکم ل ۱۲ سالگی خاستگار داشتگه فره داشت ۸ ۹گله داشت وخدا وله شیو نکرد ناز کرد انان هیوچچچ نیه یانه کسه ژن نخوازه

زانم خو هایده شهرستان کامیان🤔

عا به ویادم چی توروخدا ایجو نویش هرچی خواردیده نوش گیاند

و خدا شوانه اقره شکتم نزانم کی خوومو به حوصله سایتش نیرم

ب نظرم پسرام میتونن سوالشونو بپرسن یا کامنت بزارن دخترام  مودبانه جوابشونو بدن 

ولی با این حساب خیلی درخواست دوستی میدن

تاپیک کاهش وزن زدم برو بخون هر روز عکس وعده هامو میزارم وزن الان ۶۶ وزن هدف ۵۰ هر هفته وزنمو  و گزارش میزنم💙😊
ب نظرم پسرام میتونن سوالشونو بپرسن یا کامنت بزارن دخترام مودبانه جوابشونو بدن ولی با این حساب خیلی ...

والا من تا الان۴بار تعلیق شدم تا گزارش میزنن فورا اخطار مشکی خب ی فرصت بدین لااقل اگه اینجوری ک کلا نزارین آقایون بیان داخل سایت اینجوری سنگین تره

والا بخدا هنوز درخاستی ندارم من ولی میدونم بعضیا درخاست میدن من جای شما باشم درخاست دادن اسکرین میگیرم تاپیک میزنم ک همه ببینن

زندگیه دی باید سختی بکشی تا وقتگه مریدن😂گیوت انان هه ها ناو گوشی متاسفانه و خدا یکه ل مردم ایمه گیو ...

وضع جامعه خراوبویه، جوانیل بیشتریان معتاد بیکارن،تا ومنالیله اویشی بان چاوت ابرویه کاری دیده دس خوه

ولا کاش خویشکت بیاتانه شویی دی شویی پیا نیود😅

توفک بکه هایمن له کرماشان چه فرقی کید😁

2706