2777
2789
عنوان

غمگین و بی چاره بالاسر برادرم نشستم..

| مشاهده متن کامل بحث + 19987 بازدید | 376 پست
واسه شفای دخترم میخونی توروخدااااا😭😭😢😢

اره عزیزم اسمشو بگو 

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..
ربطی نداره، از اول این بیماری نهفته بوده و یکهو خودشو نشون داده البته اینجور بیماری ها یا ارثیه یا ...

یه بار که پروندشو میخوندم دیدم که قسمت سابقه خانوادگی نوشته مادرم افسردگی شدید داره و یکی از فامیلامون اسکیزو هست

در صورتیکه چنین چیزی نیست

مادرم هیچوقت افسردگی نداشته و فامیلمون سندرم داون هستن نه اسکیزو

وقتی به برادرم گفتم چرا چنین چیزیو به دکتر گفتی ، گفت من نگفتم خانمم گفت

از این میترسم که اشتباها داروهای اسکیزو براش تجویز شده باشه

لطفا برای شفاعت برادرم دعا کنید

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

زن داره برادرت؟

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞
یعنی زنش خیلی بد بوده؟ چ ناراحتی هایی داشته ک این طوری شده؟ 

خانمش بد نبود

اهل غذا درست کردن و خونه داری نبود

داداشم یه شغل خیلی سخت با ساعت کار طولانی داشت

خودش تعریف میکنه که میومدم خونه نه غذایی در کار بود نه چایی نه هیچی

باید خودم دست به کار میشدمو خونه رو تمیز میکردمو ...

خیلی بیش از حد لاغر شده بود

خانمش بیشتر وقتا خونه مادرشون میرفت

بعد از یه مدت خانمش بهش میگه حتما مشکل اعصاب داری که همش خسته ای و حوصله نداری

میبرتش روان پزشک و تجویز دارو و مشکلات توهمی شروع میشه😔😔😔😔😔😔😔

خواهر شاید طلسمی براش زدن یا خدایی نکرده تسخیر شده. همه چی ک دلیل علمی برلش پیدا نمیشه

خیلی ها بهمون این رو گفتن

ولی نمیدونم از کجا بفهمم طلسمی هست یا نه ، یا اصلا باید چیکار کنم و پیش کی برم

الهی خدا به حق امام حسین و تربت کربلا برادرتون رو شفا بده

ان شا الله حضرت عباس لباس عافیت تنشون کنه

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
۳۸ سال

علت اینکه اینجور مشکل اعصاب پیدا کرده چیه؟

من ادمی هستم ک خدا همه جا هوامو داشته😊                   خیلی جاها خدا معجزشو بهم نشون داده😎                               متشکرم از خدا بخاطر فرشته ای ک بهم داده ❤                     متشکرم از خدابخاطر زندگی ک بهم داده❤                                 متشکرم بخاطر تمام اون سختیایی ک کشیدم و قوی شدم و خودش هوامو داشتو نجاتمون داد🙏🙏                         خدایا برای نعمت هایی ک ب من اعطا کردی شکر میکنم     😉❤🙏                                  
2801