2777
2789

قبلاا دندون در می آ ورد اسهال میشد الان ۱۰ روزه یبوست شدیده ... بردمش متخصص گوارش اطفال پودر پید رو لوکس و سا شه پودری روتفلور داد‌...چند روز خوب بود‌...دیدم داره خوب میشه داروش و قطع کرد م ...اما آلات دو روزه اصلا شکمش کار نکرده و حتی دارو هاشم دادم بازم کار نکرده ...خیلی بی حوصله د بی اشتها عه.....چیکار کنم شکمش راه بیفته ؟ میگن برگ سنا خوبه اما میترسم چیز گیاهی بهش بدم ...

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
گلیسیرین بگیر از داروخونه به مقعدش بزن با سرنگی.سرنگم قسمت سوزنشو بنداز آشغال با قسمت سوزن نزنیشا&nb ...

شیاف بزنم‌؟ آخه یبار زدیم خیلی گریه کرد .‌‌‌

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
2804

سلام نترس گلم بده برگ سنا یا هرچیز گیاهی بهتر از داروی شیمیایی بعد سعی کن روغن زیتون بدی بخوره همراه غذا آب زیاد بده بخوره شکمش وباروغن های گرم بمال درنهایت ازش بخواه کک کم باهاتون ورزش کنه ورزش که نمیدونه چیه بچه ولی منظورم بپر بپر وورجه وروجست ولی نزار زوور بزنه الو گوجه سبز الو درختی آب لیمو واقعا اینا مسهل اورن

همون پیدرولاکس عالیه. بستنی و ماست و دوغ و سیب زمینی و موز نارس اصلا نده بهش  آب پرتغال و لیم ...

آره پید رولا کس خیلی خوب بود ...اما نمی دونم چرا دیروز دادم بهش  شکمش کار نکرد ‌‌‌‌‌...

شربت خاکشیر و الو تو خونه درست کن بخوره عالیه 

اگ انجیر نمیخوره شربتشو از داروخونه بگیر اونم خوبه 

هیچ کس رو تا مقام خدایی بالانبر  میره اون بالا بالاها  واست عذاب نازل میکنه  
ببین وقتی روده ها عادت به ملین کنن دیگه مقاوم به ملین قبلی میشن . 

منم حس می کنم دیگه  این دارو ها روش تاثیر نداره ...نمی دونم چی بدم دوباره ببرم دکتر 

دکتر پسر من گفت پیدرولاکس رو قطع کن فقط مقدارش رو کم کن تا فعلا یه مدت جلوگیری کنه، بچه ها خودشونو نگه میدارن چون میترسن از درد یبوست و نمیدونن بدتر میشه، من که معجزه زندگی پسرم همین پیدرولاکس بود و بس

2801