2777
2789
عنوان

تاپ سواپ وهمستر

9 بازدید | 23 پست

به نظرتون واقعیه پولی هم میادتوحسابمون نقدی برداشت کنیم پول مجازی که به هیچ دردی نمیخوره 

واینکه انسان این همه کارمیکنه عرق میریزه درحدبخورنمیری حقوق میگیره بعدباگوشی یه دکمه میزنی پول بده آخه شک دارم آخه

بعدش چه سودی واسه کسی که ساخته اینوداره؟؟؟

هرچی باشه منفعتی نداشته باشه صددردصداین برنامرونمیساختن؟؟؟؟؟

خیلی مسخره نیست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

از دیروز مدام دارم اینو می‌شنوم والا با کسی مشورت کردم منو منع کرد

ولی دیشب تو یه کانال تلگرامی مربوط به آموزش و پرورش که البته معتبر هم هست دیدم بازم دارم وسوسه میشم😂😂😂

حتی یه خانمی که بهش اعتماد دارم هم گفت ما داریم انجام میدیم ولی من باز مردد هستم

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید
آره انگارهمه درگیراین برنامه چرت شدن😂اینقدربدبخت شدیم که به این چیزاامیدداریم😂😂

زندگی هامون سخت شده درآمدها کمه برای همین وسوسه میشیم😂😂

2804
از دیروز مدام دارم اینو می‌شنوم والا با کسی مشورت کردم منو منع کرد ولی دیشب تو یه کانال تلگرامی مرب ...

منم اعتقادنداشتم یکی بهم معرفی کردگفت بزن گفتم اگرپول میخوادازم من ندارم گفت نه پول نمیگیره ازت منم عشقی میزنم😂

ببین چقدربدبخت شدیم که به این چیزاامیدداریم

آره انگارهمه درگیراین برنامه چرت شدن😂اینقدربدبخت شدیم که به این چیزاامیدداریم😂😂

منن دقیقاااااا😂😂بخدا خیلی مشکوکه ولی بازم دلم‌میخواد انجامش بدم ولی حوصله دردسر ندارم پس بیخیالش میشم 

این‌کاربری دست منو ودوستمه پس همه تاپیک ها متعلق به یک نفر نیست ،اینو گفتم چون لازم نیست زحمت بکشین کاراگاه بازی دربیارین بجاش روی زندگی خودتون تمرکز کنین😃😂😂
از دیروز مدام دارم اینو می‌شنوم والا با کسی مشورت کردم منو منع کرد ولی دیشب تو یه کانال تلگرامی مرب ...

منم دقیقا

خدای مشکوک میزنه ولی بازم دلم میخواد انجام بدم!

این‌کاربری دست منو ودوستمه پس همه تاپیک ها متعلق به یک نفر نیست ،اینو گفتم چون لازم نیست زحمت بکشین کاراگاه بازی دربیارین بجاش روی زندگی خودتون تمرکز کنین😃😂😂
2805
زندگی هامون سخت شده درآمدها کمه برای همین وسوسه میشیم😂😂

آره واقعاالان هرچیزیوکه درقدیم مفتی میدادن الان هی کم کم قطع میکنن ووضع فاجعه باره جوری شدیم آرزومونه به گذشته برگردیم ولی به آینده نریم

باید چکار کنی

بازی هست میگن رایگان ممکن بعدها تو صرافی واقعی فهرست بشن مربوط ب همون بحث ارزهای دیجیتال 

مدام باید سکه جمع کنی در نهایت اگه لیست بشه تو صرافی بفروشی

منن دقیقاااااا😂😂بخدا خیلی مشکوکه ولی بازم دلم‌میخواد انجامش بدم ولی حوصله دردسر ندارم پس بیخیالش م ...

والابعضی وقتافکرمیکنم پول به حسابمونم واریزشه بعدهاازحسابمون پول برداشت کنن خیلی ترسناکه😖

2801