2777
2789

هر سوالی دارین کمکتون میکنم فقط خواهش میکنم آخر کار تاپیکم و گذارش بزنید حذف بشه. 

من خیلی استرس میگرفتم به حدی که غذا نمی تونستم بخورم کارم به جایی رسید که دائم میرفتم سرم میزدم.  چون تا غذا می خوردم استرس میگرفتم و بالا میاوردم.  از قرص خیلی می ترسیدم چون یه ضد تهوع بود بهم نساخت و باعث بی قراری شدید شد بعد از اون از هرچی قرص وحشت داشتم تا اینکه رفتم بیمارستان دولتی که اونجا هم گفتن بستری بشی آزمایش بگیرم.  یه حس عجیبی داشتم انگار آرامش پیدا کردم.  دست خودم نبود تو بیمارستانی که پر از مریض و بیماری های مختلف و اینهمه اذیت میشدم و هر دقیقه خون می گرفتن ازم ـ نمیدونم چرا دلهره و استرسم تو بیمارستان رفع شد.  اما بعد از جواب آزمایشام که گفتن همه چیش خوبه و مرخصه استرس شدید شروع شد گفتم دوباره همون اتفاقا. دلم نمی خواست مرخص بشم. ولی مرخص شدم ولی دیگه دست بردار نبودم گفتم باید برم بستری بشم خلاصه رفتم بیمارستان و به دروغ گفتم خون بالا میارم که بستریم کنند. و دوباره بستریم کردن برام آندسکوپی نوشتن و من از ترسم به دکترم گفتم که دروغ گفتم معده م خونریزی داره.  مشکلم اینه از بیمارستان دور بشم استرس میگیرم.  گفت باید پزشک اعصاب ببین شما رو من قبول نکردم میگفتم حالا پزشک اعصاب چیکار می تونه برام کنه.  خلاصه مرخصم کردن و گفتن باید بری پیش روانپزشک و نامه گرفتم.  منم امدم خونه تو فکر این بودم کاش برم بیمارستان اعصاب بستری بشم اونجا دیگه مرخصم نمیکنند. هستین بگم؟ 

بعداز سالها باردار شدم و انشالله قسمت همه خانم هایی که منتظر بچه هستن توکل به خدا❤🌹

بگو .

💚مولانا:هر حیوان كه از دور دیدی و ندانستی سگ و گرگ است یا آهو، ببین رو به سمت مرغزار و سبزینه است یا لاشه و استخوان؟آدمی را نیز چون نشناسی، ببین به كدام سوی می‌رود؟💚

منم فکر کنم آخرش یا خودم با پای خودم میرم یا میبرنم شرایط خوبی ندارم

💚مولانا:هر حیوان كه از دور دیدی و ندانستی سگ و گرگ است یا آهو، ببین رو به سمت مرغزار و سبزینه است یا لاشه و استخوان؟آدمی را نیز چون نشناسی، ببین به كدام سوی می‌رود؟💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802

تحقیق کردم که چطوری بستری بشم.  فهمیدم اگر بگم قصد خودکشی دارم بستریم میکنند و من همین و به دکترا گفتم و شد آن چه که نباید میشد.  گوشی و ازم گرفتن. لباس بیمارستان و تخت بهم دادن گفتن ۲ هفته باید بستری باشی. واقعا ترسیدم چون اکثرا افسرده ها اونجا بودن و واقعا مثل زندان بود.  گفتم خودم کردم که لعنت بر خودم باد

بعداز سالها باردار شدم و انشالله قسمت همه خانم هایی که منتظر بچه هستن توکل به خدا❤🌹

فرداش دکترم شروع کرد به دارو نوشتن برام منم ترس داشتم از دارو. می ترسیدم بی قرار بشم گفتم من قرص نمی خورم به زور گفتن قورت بده و خیلی سخت بود برام رفتم از پرستارا پرسیدم این قرصا بخورم. بی قرار نمیشم؟  گفتن نه تازه آرامشم پیدا میکنی. و واقعا حقیقت بود و من تو دوهفته خیلی اذیت شدم تو بیمارستان اعصاب خیلی ترسناک بود ولی قرص ها استرس و بی قراری هام و از بین برد 

منم داغونم

یادم نیست کی بود که یه روز کامل گریه نکردم ، یادم نیست کی به خودکشی فکر نکردم 

منم داغونم

اگر مشکلی دارین بگین. در ضمن افسردگی با استرس داشتن فرق داره. خدا استرس و نصیب هیچ بنی و بشری نکنه

یادم نیست کی بود که یه روز کامل گریه نکردم ، یادم نیست کی به خودکشی فکر نکردم 

اکثر افسردگی ها یا بخاطر خاتوادست یا رفتار پارتنر ادن وقتی حالش وابسته شخص دیگری بشه این اتفاق براش میوفته بیشتر

تو گرچه از ابتدا ممنوع بودی اما اسمت هوای حرام نفس کشیدنم بود و من هربار صدایت میزدم جانم چه شیرین میرفت
اکثر افسردگی ها یا بخاطر خاتوادست یا رفتار پارتنر ادن وقتی حالش وابسته شخص دیگری بشه این اتفاق براش ...

میدونم

اگر مشکلی دارین بگین. در ضمن افسردگی با استرس داشتن فرق داره. خدا استرس و نصیب هیچ بنی و بشری نکنه

تفاوت استرس و اضطراب چیه؟

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2801