2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799
چرا از خدام باشه بی ریخت بشه؟🥲

ببین من شوهرم انقد بخودش می‌رسید خیلی مغرور خودش میشد هی بمن میگف پهلو شکم داری الان هزاربارشکر چاق شده برعکسش من میگم بش بسوزه مرد بی ریخت باشه بهتره چکارداری خوش هیکل باشه توبخودت برس خواهر بعد مردا انقد متنفرمیشن ازطرف بد هیکل شونوبگی حالا برو بش بگو خیلی هیکلت خوبه ببین چه خرکیفی بشه اگ دوسش داری سر به سرش نذار ازت دور میشه خواهر

چه عصبانی😅😅

بخدا شوهر هیچ وقت دوست آدم نمیشه یا هیچوقت مثل همخون آدم نمیشه.واسه منو بچهام شوخرم خیلی لاشیه منم از امشب تصمیم گرفتم دشمنش باشم همینطور که این سالها دشمن منو بچهام بود امشب خودشو لوح داد

ببین من شوهرم انقد بخودش می‌رسید خیلی مغرور خودش میشد هی بمن میگف پهلو شکم داری الان هزاربارشکر چاق ...

آره منم تو همین فکرم .منم یه دست لباس شیک و نو براش میخرم میگم به خودت برس و اینا خر میشه مسخره ی من میکنه مسخره ی خانوادم و فامیلم میگه خیلی زشتن بخدا خیلی ندید پدیده.نتیجه گرفتم بزارم مثل سگی بشه

آره منم تو همین فکرم .منم یه دست لباس شیک و نو براش میخرم میگم به خودت برس و اینا خر میشه مسخره ی من ...

خیلی دیگه بیشعوره مسخره خانوادت کنه.ببین من اینطور بود الان تحقیرش میکنم نمیگگم هرروز رو مخش باشم ولی زیاد بزرگش نمیکنم دیگه چون مغرورمیشد