2777
2789
عنوان

اعصابم از شوهرم خورده

93 بازدید | 14 پست

ی  وقتا میبینه من حوصله ندارم تمام تلاششو میکنه که اعصابمو بهم بریز آخرم میگه من شوخی میکنم بارها گفتم من از اینجور شوخیا خوشم نمیاد ولی انگار بهش چیزی نگفتی امروز آخر بحثم شد باهاش چیکار کنم دست ورداره از کارش؟فردا میخواد بیاد خونمون بعد ۳ هفته به نظرتون چطور برخورد کنم؟ عقد هستم

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
هی سوالای الکی میکنه هی مسخره بازی در میاره ی سوالوانقدر کش میده انگار ۲۰ سوالیه سوالایی که خودشم جو ...

🤣🤣🤣باور کن بیشتر از ۵۰درصد از مردا همینن

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2804

به نظرم ایشون  خیلیی دوستتون داره و میخواد با شیوه خودشون حالتون رو خوب کنه

مثلا فکر میکنه سر به سرتون بزاره یا بخندونتتون حالتون خوب میشه

ولی خب ممکنه خیلیی از آدما متوجه نشن که همه با این روش حالشون خوب نمیشه

من هم هر وقت غمگین باشم،میرم تو خودم،دوست دارم خلوت کنم سکوت کنم ولی خیلیی ها مدام ازم میپرسن چرا ناراحتی چیشده؟ علتش چیه ؟ دائما از سوال پرسیدن ناراحت میشم ،یا هیچ حرف و دردو دلی نمیتونه آرومم کنه تا خودم خودم آروم شم

من در اینطور مواقع با احترام مطرح میکنم که فعلا برای یه مدتی نیاز به خلوت دارم و دوست دارم به خلوتم احترام بزارید،هر وقت حالم بهتر شد صحبت یا شوخی میکنیم..

2805
به نظرم ایشون  خیلیی دوستتون داره و میخواد با شیوه خودشون حالتون رو خوب کنه مثلا فکر میکنه سر ...

منم همینجورم دوس دارم کسی کاریم نداشته باشه چن بارم شوهرم تذکر دادم ولی خب کار خودشو میکنه گاهی فکر میکنم انگار شوخیاشو به ناراحت شدن من ترجیح میده اصن مراعات حالمو نمیکنه

منم همینجورم دوس دارم کسی کاریم نداشته باشه چن بارم شوهرم تذکر دادم ولی خب کار خودشو میکنه گاهی فکر ...

ناراحت نشو بعضی مردا اینطورین سیستمشون کلا فکر میکنن خودشون با هر روشی خوب بشن دیگران هم حتما اونطوری خوب میشن و از تو ذهنشون بیرون نمیره اصلا

پارتنر منم دقیقا همینطوریه

انقددد سوال میپرسه که دوباره ناراحتیم بدتر میشه

وقتی موضوع رو بهش نگم یه دعوا و سردرد داریم که چرا بهم نگفتی و پنهون کردی ، چرا حرفاتو به من نمیزنی ،درصورتی که برای من مطرح کردن غصه هام خیلیی سخته، یعنی سکوت رو ترجیح میدم ولی به خاطر اینکه ناراحتی پیش نیاد کوتاه میام ولی وقتی هم متوجه میشه کاری از دستش برننیاد به غیر از سوالای تکراری و مسخره که چرا چرا چرا ناراحتی؟ اصلا برای چی ناراحت شدی،بعدش هم شروع میکنه حرفای مسخره زدنو شوخی  و بعد هم ناراحت میشه که چرا نخندیدی،به خیال خودش هم خیلیی داره حالمو خوب میکنه، پریشب سر ظهر حالم بد شده بود گریه کرده بودم ،شب از چشام فهمید،ولی وقتی اونموقع باهاش بودم حالم بهتر شده بود،ولی انقدررر کش  اد مسئله رو و سوالای تکراری که دوباره  یاد ناراحتیام  وبه گریم انداخت(خیلیی هم برام سخته جلوش گریه کنم) آخه یکی نیست بگه چرا نمک رو زخم میشی وقتی کاری از دستت برنمیاد بزار به حال خودم باشم،من خودم بهتر میتونم حال خودم رو خوب کنم، بخدا غمای خودمو ول میکنم دیگه یه ناراحتی جدید پیدا میکنم ...

ببخشید اسی تاپیک تو بود ولی مثه اینکه دل من بیشتر پر بود...شرمنده

ناراحت نشو بعضی مردا اینطورین سیستمشون کلا فکر میکنن خودشون با هر روشی خوب بشن دیگران هم حتما اونطور ...

خواهش گلم دقیقا منم مث تو میشم اصلا هم دست خودم نیس اونم که اصلا مراعات نمیکنه

2801