2777
2789
عنوان

جلو داداشش از لباس زیرم گفت😭

93 بازدید | 18 پست

منو و شوهر اختلاف زیاد داریم من هر کاری کنم آخرش جز توهین و تحقیر چیزی نمیشنوم ازش ، بارها خانواده اش اومدن خونمون من به نحو احسن پذیرایی کردم سری آخر وقت زعفرون زدن به برنج نداشتم و برنج بی زعفزون گذاشتم ، جلو جاریم حرف بارم کرد فرداش رفتن شروع کرد بهونه گرفتن بوی گ و ه میدی و حالمو بهم میزنی مهمون داری بلد نیستی اینا منم جوش آوردم جوابش داد زنگ زد مامان بابام که فشار دارن گفت بیاید ببریدش من نمیتونم تحملش کنم اون بیچاره ها سه ساعت از راه دور اومدن داداشش هم اومد جلو داداشش گفت زن من لباس زیرش هر روز عوض نمیکنه (دروغ) و کلی حرف که همش دروغ بود خلاصه بابام اومد نزاشت برم اونا هم برگشتن

دلم خیلی شکسته خیلی چیکار کنم یکم آروم بشم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

خب ایشون اگه این حرفات بدون اغراق و درست باشه طبیعی نیست!!!تنها راه حلی که به ذهنم میرسه در همین الان اینکه اگه بچه نداری مطلقا از ایشون بچه دار نشو تا باز یه راهی پیدا کنی یا مشکل ایشون حل بشه

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰

با نفهمیش بساز

نفهمه

احتمالا عقلش کمه ولی ادای زرنگار در میاره

صبوری کن و بهونه دستش نده

اگ میخوای بمونی

وگرنه درست شدن اون شاید خیلی زمان‌بر باشه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
خانواده ام میگن پشتت هستیم خودتو نجات بده

جدا شو 

این ادم رو باید ۹ شب بذاری اشغالی ببره

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

اه  ب این مرد اه 

ببخشید اسی 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز درد چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.

خواهشا برنگرد دیگه

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...

چه کسی و چطور نذاشت بری ؟

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
بخدا خلاصه نوشتم بدتر از اینا انجام داده 

خب دیگه چی بگیم مشخصه مشکل دار هستن ایشون بازم تاکید میکنم فکر نکنی اگه بچه بیاری درست میشه اگر میخوای ادامه بدی خواهشاً یه بچه رو بدبخت نکن خیلی مراقبت کن

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
2801