2777
2789

جسارتا 

چجوری میشه کاری کنیم که موقع خروج باد معده صدا نده ؟ من قرص نعنا میخورم دارو گرفتم از عطاری میخورم اما باز پیش می‌یاد و من دیگه موندم چیکار کنم سردی خیلی کم میخورم حبوبات گهگاهی میخورم چون برای بدن لازمه ولی اصلا این صدای نابهنجار خیلی ناجوره و ذهنم رو مشغول کرده .واقعا راهی هست که این رو بی صدا کنیم؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

صدا خفه کن بزار 😂💔

نه جدای از شوخی شوهر منم همین مشکلی داره کاری هم نتونسته بکنه

کلا معده نفاخ داره و حتی آب هم بخوره نفخ می‌کنه

دکتر هم نمیره

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
منه بدبخت تو دستشویی مشکل ندارم میتونم کنتزل کنم  مشکلم موقع خوابه تو خواب کنترل ندارم 🥲🥲

ای وای چه سخت

پوستت کوتاهه 😁🤦🏼‍♀️

شوخی کردم دیگه اگر متاهلی خانواده عادت میکنن مامان بزرگم اینجوریه

خدا بیامرز بابابزرگم اعتراضی نداشت فقط می‌گفت تو پیشم بخواب بقیش قبوله 🤦🏼‍♀️😁

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
ای وای چه سخت پوستت کوتاهه 😁🤦🏼‍♀️ شوخی کردم دیگه اگر متاهلی خانواده عادت میکنن مامان بزرگم اینج ...

ن مجردم تنها توی اتاقم میخوابم ...

وای خوابگاه ک بودم چ شبا ک تا صبح نمیخوابیدم غذای دانشگاهم ک نفاخ و خام

ن مجردم تنها توی اتاقم میخوابم ... وای خوابگاه ک بودم چ شبا ک تا صبح نمیخوابیدم غذای دانشگاهم ک نفا ...

هی وای

خب چهارزیره تو غذاهاتون مصرف کنین

هی وای خب چهارزیره تو غذاهاتون مصرف کنین

اع نمیدونستم امتحان میکنم 

خوبه خداروشکر فعلا ک تنهام شبا 

بعد رودم تحریک پذیره همین ک استرس دارم خودش باعث داستان میشه وگرنع حالت عادی ک تنهام اکثر شبا مشکلی ندارم 

اع نمیدونستم امتحان میکنم  خوبه خداروشکر فعلا ک تنهام شبا  بعد رودم تحریک پذیره همین ک ا ...

نگا من یه شربت کارکن از داروخونه خریدم تو دوران شیردهی

از اون که می‌خوردم نفخ شکن هم بود

این برا مواقع خاص که لازمت میشه

برا غذا هم چهار زیره گرمی زیادی هست و اگر مثل من حساسیت داری عواقبش. رو هم در نظر بگیر

من تو دوران شیردهی برای اینکه نفخ بچه رو اذیت نکنه آخر غذا یکم میریختم رو یه قاشق ماست و می‌خوردم خیلی خوب بود

2801