2777
2789

منو شوهرم روابط عاشقانه ای نداریم . کلا روابط خوبی نداریم ولی چون من خجالتی هستم سر سفره یا روم نمیشه اندازه شکمم غذا بکشم یا مثلا روم نمیشه بگم ته دیگو بدید فلان چیزو بدید شوهرم سر سفره معمولا غذا برا خودش میکشه برای منم میکشه و هی میپرسه مثلا نوشابه میخوای؟ خب این موضوع برام عادی بود ولی تازه فهمیدم خواهر شوهرام شدیدا حسودی کردن که همسرم برای من غذا میریزه 😐 مگه کار بدی میکنیم ما آخه. حالا خوبه از اونا نیستیم تو جمع پیش هم‌بشینیم و با هم حرف بزنیم و قربون صدقه هم بریم فقط و فقط سر سفره اینجوریه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازکجافهمیدی؟ حالا خوبه روابط عاشقانه ندارین😐

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿                                                                                                                                              به چشمهایم زل زد و گفت باهم درستش میکنیم!،  چه لذتی داشت همین باهم‌؛ حتی اگر باهم هیچ چیزی درست نشود                                                                                                                     ✨سختترین حق الناس این است که به روح دیگران لطمه بزنی
2802

حالا همسر من خجالتیه برعکس یه بار پیش خانواده من روش نمیشد خورشت و بخواد منم اینورتر نشسته بودم به خواهرم که کنارش بود گفتم آبجی خورشتو بده به محمد انقدر خندیدیم داشت برنج خالی میخورد

خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر (شهادت اول حضرت زهرا) بی بی چک مثبت شد ۲۵(شهادت دوم حضرت زهرا)  آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌  ۲۸ تیر ۴۰۳ دخترم اومد تو بغلم خدایا شکرت 🥹🥹🥹
جلو مجردا فقط ایطوری نکنین لطفا 🥺😂

ببخشید مگه چیکار میکنیم؟ اتفاقا همه ی فامیلشون میدونن ما چقدر دعوا داشتیم توی این مدت باهم 

تازه مجرد هم نداریم

من یه بار شوهرم جلوی مادرشوهر و برادر شوهرم رفت پشتی آورد گذاشت پشتم بعدا فهمیدم سر همین برادرش چه داستان و شری براش درست کرده و نذاشته من بفهمم

سلام بر مادرم، اولین وطن ها و آخرین تبعیدگاها ... 🕊🍁
ازکجافهمیدی؟ حالا خوبه روابط عاشقانه ندارین😐

دو تا از جاریام گفتن 

ما خیلی ساله ازدواج کردیم و توی مدت همیشه شوهرم برام غذا ریخته من تازه دیشب از زبون جاریام شنیدم 

2801