2733
عنوان

از سن بالا خوشم میاد

2164 بازدید | 154 پست

من 17 سالمه ولی معولا از هرکی خوشم اومده 30تا40سال بوده تقریبا 

بنظرم عجیبه چرااااااااااا؟حس میکنم اونا عاقل ترن کاریزماتیکن یا فن بیان خوب دارن  خودمم نمدونم  چرا بنظرتون نرماله؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید تحت تاثیر رمانی فیلمی چیزی هستی

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️

اگه منظورتون خانم باشه مشکلی نیست ولی درمورد آقایون خطرناکه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

اره اولش جذابه بعد ۱٫ سال زندگی میفهمی اوشون دیگه داره رو به پیری میره و شوق جوونی نداره و شمایی میمونی و کلی جوونی نکرده..

"یک عدد مادر ۲۲ ساله مادر دوتا کوچولو هستم"                                          - متاهل و متعهد💙🌱
2706