2766
2764

خطرناک نیست؟ من دوچرخه سواری بلدم ولی فقط در حد پارک و اینا. با دورچخه خرید و اینا میرید؟ من اصفهان هستم. تصادف کردید تا خالا؟

خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جاهای خلوت باید بری نه هر جایی. خیابونای ایران اکثرا شلوغن و شوماخری رانندگی میکنن 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

تصادف که نه، برنامه نشان نصب کن بعد مسیر برای دوچرخه بزن!  مسیرهای امن دوچرخه سواری برات میاره تو هندزفری بزار تو گوشت و برو تو جاده! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
اینجا ک گمونم ممنوع باشه

😐 من خیلی خانوم میبینم با دوچرخه. حتی سال پیش اتوبوس یه خانمی رو با دوچرخه زیر کرد متاسفانه برا همین میترسم 

خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️
اینجا ک گمونم ممنوع باشه

اصفهان خانون های دوچرخه سوار زیاد هستند

کلا اصفهان به شهر دوچرخه ها معروفه!  یک سری جاده هاش هم برای دوچرخه سواری ایمن شدند! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
😐 من خیلی خانوم میبینم با دوچرخه. حتی سال پیش اتوبوس یه خانمی رو با دوچرخه زیر کرد متاسفانه برا همی ...

تصادف که در طول سال برای همه هست ربطی به زن و مرد بودن نداره! 

اینجا ک گمونم ممنوع باشه

کجایی؟

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

وای خیلی خوبه ترویج دوچرخه هم برای محیط زیست هم  جسمی فقط باید فرهنگ سازی بشه

باید مسیر دوچرخه رو جدا کنن از ماشین ها ی مسیرجداگانه ترتیب بدن و ایستگاه های دوچرخه برای پارکینگ  عاااالی میشه

😐 من خیلی خانوم میبینم با دوچرخه. حتی سال پیش اتوبوس یه خانمی رو با دوچرخه زیر کرد متاسفانه برا همی ...

ن اصلا 

حتی سعی کن از لاین کندرو خیابون بری ماشینا اصلا کاری ندارن 

الان ک دیگه خانوما با دوچرخه و موتور تو خیابونن ماشینا خیلی احتیاطشونو میکنن

اصلا بدبین نباش فقط از خیابون رد شدنی احتیاط کن چراغ عابر پیاده ک سبز شد و ماشیناوایستادن رد شو

الحمدالله ک اصفهان هم جاده سلامت داره هم لاین دوچرخه و اکثر خیابونارو مجهز و ایمن کردن

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
تصادف که در طول سال برای همه هست ربطی به زن و مرد بودن نداره! 

بله میدونم ولی این تو خیابون خودمون اتفاق افتاد برا همین دیگه یکم ترسیدم از دوچرخه سواری 

بله میدونم ولی این تو خیابون خودمون اتفاق افتاد برا همین دیگه یکم ترسیدم از دوچرخه سواری 

حالا اگه یه عابر پیاده خانوم تصادف می کرد ، دیگه نباید از خیابون محله ات رد می شدی؟ 

بهش فکر نکن تا ترست بریزه! 

اصفهان خانون های دوچرخه سوار زیاد هستند کلا اصفهان به شهر دوچرخه ها معروفه!  یک سری جاده هاش ه ...

دقیقا

هم جاده سلامت داره برای دوچرخه 

هم یه لاین به پیاده رو ها برای دوچرخه اضافه کردن و هم پله های عابر پیاده هارو دارن برمیدارن و شیب میدن ک راحت باشه

حتی با ۲چرخه ۳ شنبه ها ۴باغ یه شعار سلامت محوره توی اصفهان 

دیگه خانوما اکثرا با دوچرخه بیرون میرن

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
2706