2777
2789
عنوان

کسی هست ک بچش با گفتار درمان همکاری نکنه ؟ گفتارش پیش فت کرده،؟

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 35 پست
ممنون عزیزم  بنظرت گفتاردرمانگرش رو عوض کنم یا نه؟  کلاسهای فن بیان و موسیقی براش خ‌به؟& ...

اگه پسرتون پیشرفت کرده در طی این مدت،عوض نکنید.

کلاس فن بیان فکر نمیکنم مناسب باشه فعلا. 

گفتاردرمانگرش بهتون تمرینی چیزی دادن که خودتون باهاش کار کنید؟ 

شبی شاید رها کردم جهان پر اضطرابم را...🕊💚
من پسرم سه ماهه دیگه سه ساله میشه کلمات دو جمله ای یا بهتره بگم حرف اضافه نداره مثل پسر این خانوم من ...

صد در صد گفتاردرمانی تاثیرش خیلی بیشتره. اکثر گفتاردرمانگر ها الان جلسات گروهی دارن برای بچه ها. یعنی چنتا بچه همزمان با هم کار میکنن و یادمیگیرن چجوری تعامل داشته باشن. از طرفی توی گفتاردرمانی یادگیری اکثر چیزها چه درک کلمات چه فعل چه حروف اضافه با بازی انجام میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارت داره اونا خوب میگه ولی جمله نمیگه بعضی حرفاش من فقط میفهمم

اگه از سن کم مرتب جلسات گفتاردرمانی ببرید تاثیرش خیلی بهتر و سریعتره. 

اگه از سن کم مرتب جلسات گفتاردرمانی ببرید تاثیرش خیلی بهتر و سریعتره. 

مرسی از بس محیطی سنگینی داره تپش قلب میگرم میرم اونجا بچه های کار درمان میارن با بچهاوتیسم  دلم ادم کباب میشه تحمل ندارم 

2799
مرسی از بس محیطی سنگینی داره تپش قلب میگرم میرم اونجا بچه های کار درمان میارن با بچهاوتیسم  دلم ...

بله شرایطش سخته🫠🫠 باید صبر داشته باشید. 

اگه پسرتون پیشرفت کرده در طی این مدت،عوض نکنید. کلاس فن بیان فکر نمیکنم مناسب باشه فعلا.  گفت ...

هرچی کار کنه میگه فلان چیزی باهاش کار کن 

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم