2777
2789
عنوان

اگه حق کار از همسرتون داشته باشید….

| مشاهده متن کامل بحث + 748 بازدید | 58 پست

ما رابطمون اينظوري نيست ك تصميم گيرندع ايشون باشه.

به خاظر همين براي شما نميدونم جي بايد گفن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
دوران قبل ازدواج نشناختیش؟

چرا میشناختم اونموقع اوکی بود حتی من شاغل بودم ی مدت خسته شدم گفتم میخوام استراحت کنم دیگه میگه نرو سرکار🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

اینقدر خودمو به آب واتیش زدم اینقدر گریه کردم اینقدر غر زدم اینقدر با شوهرم حرف زدم راضی بشه برم سرکار

الان اعتراف میکنم پکیدم

جر خوردم

غلط کردم

دیگه نمیخوام برم

دیروز از محل کارم تا خونه گریه کردم

2803
یه زن حف نداره دلش بخواد بره سرکار پیشرفت کنه  پس فردا خدایی نکرده به یه مشکلی خورد خود شما او ...

عزیزم آخه چه سرکاری؟ بستگی به شغل و درامد داره

توی شرکتهای خصوصی برای چندغاز باید کل جوونیت رو بزاری. استرس نگرانی- پیری- اینکه حقوقت رو بدن ندن. و هزار مسئله دیگه. شب تا صبج پریشونی.

پیری زودرس- و ................. بماند مسائل دیگه

بعد با این شرکتهای خصوصی و حقوقهای که میدن هیچ جای پیشرفتی نیست. 

اما خب چرا کسی رانت و نفوذ داره میتونه بره ارگانهای دولتی و رسمی بشه. یا سرمایه و پشتوانه داره. میتونه یه شغل خوب ایجاد کنه. اینها باز بهتره

به نظرم بهش توجه نکن و برو سر کار

بنظرم به جنگ اعصابش اصلا نمی ارزه

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
عزیزم چرا می خوای بری سرکار؟ مگه برای تعامل با بقیه فقط باید سرکار بود؟ بعد مگه سرکار تعاملی هست؟؟ ...

کی گفته سر کار جنگ و خفته؟

تو لباس فروشی که نمیخواد فروشندگی کنه😐

والا ماهم شاغل بودیم خیلی هم خوب بود تو خونه با دیوار تعامل اجتماعی داشته باشه؟

من آیینه تو هستم...

سلام

به نظر من مشکل همسر شما کار کردن شما نیست. محیط کار هست. من مرد هستم تو شغل های مختلف ارتباط هارو میبینم. قدیم کسی به خانوم متاهل کاری نداشت. الان بر عکس شده حالا به هر دلیلی. در هر حال اگر یک کاری باشه محیط زنانه ممکنه حساسیت همسرتون کمتر بشه و موافقت کنه. 

بنظرم به جنگ اعصابش اصلا نمی ارزه

همین کوتاه اومدنا باعث میشه مردا سواری بگیرن تو زندگی

اولش کاره فردا یه چیز دیگه بخواد دو باره میگه نه و این داستان ادامه دارد....

من آیینه تو هستم...
کی گفته سر کار جنگ و خفته؟ تو لباس فروشی که نمیخواد فروشندگی کنه😐 والا ماهم شاغل بودیم خیلی هم خو ...

الان 25 ساله توی این شرکتهای خصوصی کار می کنم.

خوب بودم این کارها چه سمیه.

اما خب چاره چیه. از ناچاری. برای یه لقمه نون. اسیر شدیم

خدایا خودت کمک کن

خوب خیلی مرد ها پولش  رو دارن اما حاضر نیستن بدن شوهر شما اونطوری هم نیست من میفهمم چی میگ ...

ممنونم عزیزدلم از راهنماییت….راستش ی چیز دیگم که خیلی تو ذهنمه اینکه محیطی باشه همکارام اکثرا آقا باشن چون همسرم تمام پرسنلنش خانم هستن….ی جورایی این مورد هم داره اذیتم میکنه چند بار قرار شد پرسنل آقا استخدام کنه اما نکرد خودمم خواستم برم پیشش کار کنم با این حرف ک در شان تو نیست و فلان قبول نکرد منم تقریبا میخوام اینجوری خودمو آروم کنم😔😔😔😔

عزیزم آخه چه سرکاری؟ بستگی به شغل و درامد داره توی شرکتهای خصوصی برای چندغاز باید کل جوونیت رو بزار ...

شما از کجا فهمیدی استارتر یا من منظورتون کار تو  شرکت خصوصیه؟کی راجب شرکت خصوصی حرف زد آخه

بابت هزینه مشکلی نداریم گلم بله پول میده اونم متوجه نمیشه حرف منو میگه من ک خیلییی بیشتر از حقوقی ک ...

دقیقا مشکل تو دارم الان بای اینکه دو بچه دارم تو خونه نشتن افسرده ام میکنه دنبال اینم خودم یه چیزی بزنم مغا زه ای  یسال دیگه پسرم بزرگ تر بشه اینجوری باز بهتره 

کی گفته سر کار جنگ و خفته؟ تو لباس فروشی که نمیخواد فروشندگی کنه😐 والا ماهم شاغل بودیم خیلی هم خو ...

بنده خدا نمیگه که سر چه کاری میخاد بره میگه فقط کاری ک با دوسه نفر سروکار داشته باشم 

خب معلومه ب فروشندگی هم قانعه

بعد میگه میخام برم سرکار ک شوهرم تو کارای خونه مشارکت کنه 

بنظرنمیاد هچنین شوهری کار خونه بکنه مثل شوهر من 

تازه من استخدامی دولتی وزارت بهداشت قبول شدم چون شهر دیگه بود شوهرم موافق نبود برم بااینکه حق کارم با منه

2801