2733

هی امروز فردا میکنم واسه رژیم باشگاهم میخام برم ولی خیلی پرخوری میکنم. اه 😪😪

اتل متل یه مورچه قدم میزد تو کوچه اومد یه کفش ولگرد پای اونو لگد کرد مورچه یه پاش شکسته راه نمیره نشسته بابرگی پاشو بسته نمیتونه کارکنه دونه هارو بار کنه تو لونه انبار کنه حتما داری با ریتم میخونی؟؟؟!!! از سنت خجالت بکش 😂😂    😂 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ️.                                                        خدایا اگه من گناهی میکنم ازم ناراحت نشو ، حتما حکمتی توشه🥲😂️ 
بفکرسلامتیت باش

سلامتی به فکر من نیست😁😂

اتل متل یه مورچه قدم میزد تو کوچه اومد یه کفش ولگرد پای اونو لگد کرد مورچه یه پاش شکسته راه نمیره نشسته بابرگی پاشو بسته نمیتونه کارکنه دونه هارو بار کنه تو لونه انبار کنه حتما داری با ریتم میخونی؟؟؟!!! از سنت خجالت بکش 😂😂    😂 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ️.                                                        خدایا اگه من گناهی میکنم ازم ناراحت نشو ، حتما حکمتی توشه🥲😂️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دختر به خودت بیا حالا جوونی پا به سن بذاری هزار مشکل پیدا می‌کنی ، اولیش پا درد و کمردرده هم قد منی ...

توروخدا فحشم بده به خودم بیام

ترو خدا یکم از اون گوشتات بده به من😭😭😭مردیم از لاغری

وای کاش عمل اینم اختراع بشه دیگ نیازی نباشه نه من رژیم بگیرم ن تو از لاغری رنج ببری

من‌وزنم‌پنج‌کیلو‌زیاد شد داشتم‌میمردم‌ چون همه لباسام تنگ شدن.افسرذه شدم.بعد رژیم‌گرفتم بهترشدم

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
وای کاش عمل اینم اختراع بشه دیگ نیازی نباشه نه من رژیم بگیرم ن تو از لاغری رنج ببری

حالا من قدم۱۷۰ وزنم۵۲🥺 با بدختی این ماه۳کیلو اضافه کردم.آخه من چقد بخورم که حداقل۶۰کیلو شم.میترسم جر برم😑

فحش چیه عزت نفست رو ببر بالا هم از این حرفا نزنی هم به فکر سلامتیت بیوفتی ، اگه یکم خودت رو دوست داشته باشی همین حالا یه فکری می‌کنی ، تو هم رژیم حسابی زیر نظر متخصص تغذیه میخوای ، هم باشگاه ، بخدا اگه اراده کنی تا یه سال دیگه ماهی سه کیلو هم کم کنی  عالی میشی 

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞

گلم کالری شماری کن خوراکی خوشمزه نگیر من از 22 اردیبهشت تا الان با کالری شماری که برنامه مانکن بهم داده 500 کمتر میخورم ۲ کیلو کم کردم غذاهامم بدون روغن سعی میکنم شبا هم کدو رنده میکنم تو ماست میخورم با شوید و فلفل شاممه