2733

روزی ک عمل میکنم 2هفته بعدش جشن آجی هست ی جشن کوچیکه. عمل بینی و ساکشن غبغب با هم انجام میدم. تا روز جشن 2هفته بعدش ورم و کبودی کم میشه؟؟ دست دکترم خوبه واسه بینی ورم و کبودی ندارم 

گن باید ببنیدی

ضمن اینکه احتمال داره ورم اینات زاید باشه

نکن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۲ ماه باید گن ببندی

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
میدونم. ی عصر تا شب گن نبندم فک نکنم طوری باشه واسه ی روز. یعنی چی زائد باشه؟؟ 

زیاد.

میتونی نبندی ولی خب کلا جراحی هست دیگه

یهو دیدی اذیت شدی یا هرچی

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
دوستان من ۱۰ روزه عمل کردم و گن میبندم٫این توده های زیر گلوم تا کی از بین میره؟؟

میگن حدود چهار ماه اوکی میشه من خودمم تو یک ماه هستم هنوز کامل فرم نگرفته 

نسخه ای که برای یه خانم سی چهل ساله میپیچید برای یه خانم ۱۷ ساله نی نی سایتی نپیچید شرایط هر کسی فرق میکنه👒
روزی ک ساکشن غبغب انجام دادی تا چن روز ورم و کبودی داشتی؟؟ 

کبودی نداشتم ورم هم دو سه روز بیشتر نبود ولی غبغبم فرم نگرفته هنوز

نسخه ای که برای یه خانم سی چهل ساله میپیچید برای یه خانم ۱۷ ساله نی نی سایتی نپیچید شرایط هر کسی فرق میکنه👒
به شما گفتن تا کی گن ببندین؟؟

دوماه کامل گفت ببندد من شبها هم میبندم ولی هنوز غبغب نرفته کامل

دوماه کامل گفت ببندد من شبها هم میبندم ولی هنوز غبغب نرفته کامل

غبغبتون کامل نرفته یا اون گوله گوله ها؟؟چون مال من غبغبم برداشته شده فقط گوله گوله زیر دستم چیزایی احساس میکنم که برآمده هستن

2706