2733
عنوان

فقط آقایون بالای ۳۰ سال لطفا بیاین

271 بازدید | 38 پست

سلام

من برای تولد یک نفر شما فکر کنید رفیق همکار

یک بار هم پیشنهاد دوستی به من دادن و قبول نکردم چون میدونستم آخر نداره فقط دوستی ساده و پنهون بودن خلاصه پیراهن و کیف گرفتم می‌خوام کیک بگیرم و با یک نفر هماهنگ کردم به امیدخدا سوپرایز کنیم بنظرتون خوشحال میشن؟ اگه شما بودین یک نفر اینطوری بفکرتون بوده بعد از همه بی محلی ها و پیچوندن ها از طرف آقا  خوشحال میشید؟ با اختلاف سنی زیاد بالای ۱۰ سال برادرانه بگید ممنونم

خانمم 

برام عجیبه 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من دخترم اگه نمیکشی منو یه کامنت بذارم.

اولا با بالای ده سال رفاقت نمیکنم. 

دوما بله اگه این کادو و کیک رو برای منم بگیری خوشحال میشم. فقط ممکنه فکر کنم عاشقم شدی و داری مثلا ناز میکنی. 😃

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
چرا؟

میخوای باهاش بری تو رابطه 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.
من دخترم اگه نمیکشی منو یه کامنت بذارم. اولا با بالای ده سال رفاقت نمیکنم.  دوما بله اگه این ...

نه گلی این چه حرفیه ممنونم از نظرت

وقتی توی یه محیط کاری باشی همه سن بالا باشن همین میشه وقتی رشته و کارت اینطوریه همینه دیگه

خدا کنه این فکر رو نکنه

خوب خودت باشی خوشحال میشی  حالا اینکارو کنی فک میکنه میخپای پیشنهادشو قبول کنی  اگه تولد ...

بقیه گفتن بیا حتما باش اما همه آقا هستن گفتم درست نیست هم من معذب میشم هم شما اینطوری نمیشه و همه از من بزرگترن بخاطر همین یک نفرشون گفت دوبار میگیریم من میارمش اوکی میکنم که شما باشی منم گفتم اوکیه وظیفمه فلانی لطف ب من داشته 

بقیه گفتن بیا حتما باش اما همه آقا هستن گفتم درست نیست هم من معذب میشم هم شما اینطوری نمیشه و همه از ...

آها خوب عالیهههههه مطمئن باش خیلی خوشحال میشه خیلیااااا 

هی رفتم و هی شدم بیشتر راه بلد🍷🙂
2706