2733

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وااای خیلی دنبالشم منم میشه اگر یکی بهت گف تگم کنی؟ اخه لایکام زیادن گمت میکنم عزیزم

عزیز شما از هک و اینا سر در میاری یه کمکی بهم کنی؟ دیشب گوشیمو هک کردن الان باید چکارش کنم

عزیز شما از هک و اینا سر در میاری یه کمکی بهم کنی؟ دیشب گوشیمو هک کردن الان باید چکارش کنم

گوشیتونو کامل هک کردن؟ یا اینستا و تل....؟

همواره ثروت و آرامش و عشق و شادی به سمت من در جریانست...خدایا هزاران بار شکرت🙏🏻
گوشیتونو کامل هک کردن؟ یا اینستا و تل....؟

کامل وارد اینترنت بانکم شد انداختمش بیرون میخواست وارد تلگرامم بشه رمز دوم داشتم نتونست

فقط نمیدونم چجوری از گوشیم بندازمش بیرون 

حتما گوشیتو زودتر ببر اونجایی خدمات گوشی انجام میدن و پیگیر باش

بنظرم وارد خودِ گوشیت نشده یکیه ک میخواد وارد برنامهات بشه اگر کل گوشیتو هک کرده بود تمام اطلاعاتت پیشش بودن نیازی ب ورود با رمز نداشت 

حتما گوشیتو زودتر ببر اونجایی خدمات گوشی انجام میدن و پیگیر باش بنظرم وارد خودِ گوشیت نشده یکیه ک م ...

حله دمت گرم ❤️ 

خیالم راحت باشه میخواد فقط برنامه هک کنه؟ چون تونست وارد برنامه بانکی بشه

رمز که اومد به رمزش دسترسی داشت وارد شد

حله دمت گرم ❤️  خیالم راحت باشه میخواد فقط برنامه هک کنه؟ چون تونست وارد برنامه بانکی بشه رمز ...

چیکار کردی عزبزم گوشیتو بردی چک کنن؟

حساب بانکیت ب فنا نره نگران شدم

چیکار کردی عزبزم گوشیتو بردی چک کنن؟ حساب بانکیت ب فنا نره نگران شدم

نذاشتم وارد حساب بانکی بشه سریع بیرون انداختم

واسه تلگرامم نتونست وارد بشه چون رمز دوم داشت

یه برنامه نصب کردم فکر کنم از رو اون هک کردن

حذفش کردم

بنظرت هنوز رو گوشیم هست یا میتونه باشه؟ 

نذاشتم وارد حساب بانکی بشه سریع بیرون انداختم واسه تلگرامم نتونست وارد بشه چون رمز دوم داشت یه برن ...

نمیدونم بخدا

جیمیل رو گوشیت نداری؟اطلاعاتت کلا تو جیمیلته اگر بفهمه خیلی بد میشه

یکی از دوستای من چندسال پیش یکی گوشیشو هک کرد رفت ب پلیس گفت اونام پلیس فتارو درجریان گذاشتن کلا هماهنگ شدن ک اگر جریانی شد و اگر از تو حساب یکی مثلا پول برداشتن یا از کسی ب اسم دوستم اخاذی کردن دیگه بدونن این نبوده بنظرم شمام برو این جریانی نیس ک بخواین پشت گوش بندازین با یه آدم فوق العاده حرفه ای ک تونسته گوشیتونو هک کنه طرفید کارشو خوب بلده 

نمیدونم بخدا جیمیل رو گوشیت نداری؟اطلاعاتت کلا تو جیمیلته اگر بفهمه خیلی بد میشه یکی از دوستای من ...

من کارتمو مسدود کردم

جیمیل هم نمیدونم تونسته چک کنه یا نه

بازم ممنون ازت