2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یک بار خواب دیدم توی بالکنمون مادرم نشسته داره گریه میکنه با چادر نماز پوز خند زدم گفتم مگه امام زمان اومده؟ کلشو تکون داد بعد وقتی جلومو نگاه کردم یه اقایی دارن میان هر قدمی برمیدارن یه عالمه گل سبز میشه و طلوع افتاب بود ...

بعد بیدار شدم فرداش مدرسه ای که میخواستم قبول شدم😃

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬
ممکنه یه سوال ازتون بپرسم من فردا امتحان دارم و وقت نکردم نماز مغربو عشامو بجا بیارم و تا صبح هم بای ...

یچیزی بگم بنظرم برو نمازتو بخون حدودا ۲۰ دقیقه کمتر وقت میبره  اینو گفتم ک بگم ک برکت میاره واست بخصوص برای درستت 

بخاطر درس  از نماز نگذر

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

یکبار هم مادرم مشکل مالی پیدا کرده بود. می‌گفت یک شب خواب بودم. یک دست خالی لباسمو داشت می‌گفت می‌گفت جیغ زدم غیب شد. می‌گفت پاشدم یهو دیدم تو گوشم گفت و من یتق الله  می‌گفت من اصلا نمی‌دونستم چیه. رفتم تو قرآن پیداش کردم دیدم آیه ۳ سوره طلاقه برا زرق و روزی.  می‌گفت بعدش اذان صبح گفت نماز خوندم 

خوش بحالتون چه خوابی

قربونت برم💜

از اون موقع خیلی بد شدم دیگه لیاقت هیچی ندارم

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬

این خواب هم مامانم دیده بود که داشتم با دوستام میرفتم بیرون بعد برای کاری میاد دنبالم میبینه من نیستم همه جا رو دنبالم میگرده بعد میره مسجد میبینه صف اول نماز جماعت دارم به امام زمان قامت میبندم

خودم شنیدم خیلی خوشحال شدم😊😊😊😅😅

قربونت برم💜 از اون موقع خیلی بد شدم دیگه لیاقت هیچی ندارم

این حرفو نزن وقتی اینقدر خوب بودی که همچین خوابی دیدی مطمئن باش بازم میتونی همونقدر خوب باشی ما آدما گاهی کارایی میکنیم که باعث میشه از خدا دور بشیم اولم خودمو میگم

2706