2777
2789
عنوان

سرگرمی ⚫😊حس خوب

45 بازدید | 5 پست

گاهی بین تست های هوش رای تنوع و معرفی تاپیک هام ی تاپیک متفاوت میزارم😆 

(حس خوبی راکه از ی کار خوب داشتی را به اشتراک بزار😊) حس منفی نزارید ممنون

کاربر عاقا :یک تاپیک دارم به نام حرف ناب(بین هوش و سرگرمی 119و120) دوست داشتی بیا توش  وی جمله ای  چیزی بنویس یادگار برای دیگران میمونه(شاید اون دیگران مخاطب خاصت باشه )همیشه هم بازه اگه نترکه😊هرچه میخواهد دل تنگت بگو😎تو تست ها هم اگه علاقه ای داری شرکت کن✋تاپیک معرفی کتابم را هم سر بزن اگر کتابی نظرت هست معرفی کن😊لایک یادت نره

خوابیدن زیر آسمون

نوازش گربه ها

بوی وانیلی نوزاد

بوی کتاب نو

|•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ک بودم بابام ی گنجیشک از محل کارش پیدا کرد نمیدونم کور بود یا بیناییش ضعیف بود اوردش خونه براش قطره چشم خرید چند روز بهش آب و غذا دادم بابام قطره میزد براش بهتر ک شد برشگردوند سرجاش

اون موقع ها بچه بودم ولی الان ک بهش فکر میکنم خیلی حس خوبی بهم دست میده

قوی تر از دیروز..!

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

کمک کردن به بچه های نیازمند 

رفتن و دیدن کودکان سرطانی و قصه گفتن براشون 

به نظرم بهترین حس دنیاست 

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
2803

خودم ی روز ی خانم مسن را سوار ماشین کردم ظاهرا عجله داشت نمیدونم ولی وقتی پیدادش کردم خیلی دعا کرد انگاری از ته قلب دعا میکرداحساس خوبی از دعا هاش بهم دست داد فک میکنم خیلی از راهگشایی های مسیر زندگیم بر میگرده به دعا های ایشون هنوز هم یادم نمیره😊

کاربر عاقا :یک تاپیک دارم به نام حرف ناب(بین هوش و سرگرمی 119و120) دوست داشتی بیا توش  وی جمله ای  چیزی بنویس یادگار برای دیگران میمونه(شاید اون دیگران مخاطب خاصت باشه )همیشه هم بازه اگه نترکه😊هرچه میخواهد دل تنگت بگو😎تو تست ها هم اگه علاقه ای داری شرکت کن✋تاپیک معرفی کتابم را هم سر بزن اگر کتابی نظرت هست معرفی کن😊لایک یادت نره

وقتایی که هروقت یه فرد مسن میدیدم و جامو میدادم بهشون،دعایی که میکردن خیلی حس خوبی میداد 

یا یه سری آدما که کنار خیابون وسایل های کوچیک مثل اسپند اینا میفروشن و مسن هستن،چند باری ازشون خریدم و دعام کردن 

خیلی وقتا پیش اومده افراد دعام کنن

ولی نمیدونم چرا یادم نمیاد الان😂😂😂

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍