2777
2789
عنوان

توسل گره گشا ، بی برو برگرد

258 بازدید | 18 پست

تو ویدئوش میگن که تا حالا نشده کسی این توسل رو انجام بده و بگه جواب نگرفته ، امشب بهترین موقعست برای توسل ، کار سختی هم نیست ، باید سوره یاسین بخونید ، کلیپش رو میزارم با توضیحات ببینید ، اگر هم حاجت گرفتید منو هم دعا کنید به حاجتم برسم 🙏❤️

https://uupload.ir/view/img_20240524_005800_512_e97a.mp4/

توجه🛑🔞 افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین

هر کسیو میدونید حاجت داره و نیاز داره بهش تگش کنید

توجه🛑🔞 افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802

دقیقا همینه ، مرسی بانو جان 😍❤️

من امشب خوندم.ان شاءالله که همگی حاجت روا بشیم

منم خوندم گفتم بیام اینجا هم بگم بقیه هم بی نصیب نمونن

میشه ی شب جمعه دیگ امتحان کرد یا فقط امشب؟

تو فیلم گفته نزدیک ترین شب جمعه قبل از چهاردهم ماه قمری باید شروع کنی

قبول باشه  خدا خیرت بده  التماس دعای فرج  واسه شفای زینت هم دعا کن لطفا

محتاجم به دعا عزیزم

@نون_بربریییی     @18_narnia     @nazroz20     @‍زهرا گله ...

ممنونم

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Off|شکر گذاری کنید بابت نعمت هایی که در حال حاضر دارید ♥️🌙♥️🥰خداروشکر میکنم که زندگیم بهتر شده افسردگیم درمان شده😍 خدایا ممنونم  که خانواده ام درکم میکنن مرسی بابت همه چی زندگیم چقدر قشنگه با وجودت⭐🌙خدانگهدار همگی مواظب خودتون باشید🥰
تو فیلم گفته نزدیک ترین شب جمعه قبل از چهاردهم ماه قمری باید شروع کنی

الان یدونه یاسین بخونم خب

هفته بعد این زمان دوتا یاسین 

درسته؟

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Off|شکر گذاری کنید بابت نعمت هایی که در حال حاضر دارید ♥️🌙♥️🥰خداروشکر میکنم که زندگیم بهتر شده افسردگیم درمان شده😍 خدایا ممنونم  که خانواده ام درکم میکنن مرسی بابت همه چی زندگیم چقدر قشنگه با وجودت⭐🌙خدانگهدار همگی مواظب خودتون باشید🥰
2801