2733
عنوان

🥹💕حس ششمی میشه بگی چی واسم رخ میده این نزدیکیا🥹❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 179 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میتونی واسه منو بگی کی شوهرم به حرفم میشه و میاد طرفم؟نسبت به من چه حسی داره؟زندگیم کی رنگ آرامش میگ ...

فک کنم خیلی زود جوش میاری صبر کن یکمی‌الان سخته برات ولی صبر کنی زندگیت خیلی درست میشه حسم میگه شوهرت هم بخاطر پدرشوهرم به حرف نمیشه یعنی پدرشوهرم زیر گوشش میخونه

با این حال بازم دقیق نمیدونم ولی حسم گفت به زودی زود همه این اتفاقی بدی که برات افتاده کلی خوشبختی برات میاد و زندگیت همونی میشه که میخوای

عزیزم حرفم ک‌گوش نمیدی دست بردار طرفا نمیشی مال کدوم شهری؟

مگ الکیه نزدیک سه ساله دوسش دارم منو تنها گذاشت باقلبم 😔

❌جون مامانت لایکن نکنننننننننن گلم❌خسته شدم میدونی از بس حق میگم 
فک کنم خیلی زود جوش میاری صبر کن یکمی‌الان سخته برات ولی صبر کنی زندگیت خیلی درست میشه حسم میگه شوهر ...

آره دقیقا زیر گوشش زیاد چرت و پرت میخونه باز واقعیت بگه اشکال ندارد حرفایی که از خودش درمیارن میخونه شوهرمم باباشو میپرسته واقعا ازت ممنونم خیلی بهم امید به زندگی دادی

2706