2733
عنوان

طبقه سوم سوسک میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 95 بازدید | 27 پست
من هم پنجره هم هواکش دستشویی هم هواکش حمام هم بالکن توری،زدم الان ۱۳ ساله سوسک ندیدن اون اوایل دیدم ...

هواکش چجوری توری زدی

توضیح اسم کاربریم:والا به خدا اون موقع که ثبت نام کردم خامه ای قبول نکرد منم دوتا م گذاشتم بعدن از کاربرا فهمیدم منفیه خودمم نمیدونستم خاممه ای شده😑😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بالکن رو چجوری توری زدی؟

کانال کولرو چجوری توری بزنم 

توضیح اسم کاربریم:والا به خدا اون موقع که ثبت نام کردم خامه ای قبول نکرد منم دوتا م گذاشتم بعدن از کاربرا فهمیدم منفیه خودمم نمیدونستم خاممه ای شده😑😶
من همیشه به همه میگم.....تو هرخونه جدیدی خواستی بری اول سم بزن کامل بعد چند روز برو تمیزکن و وسیله ب ...

سم چی

روش دیگه دور تا دورش چسب تور زدم بعدم تورو چسبوندم

کانال کولر که نمیشه

روش دیگه دور تا دورش چسب تور زدم بعدم تورو چسبوندم

دستشویی چاه بست داره از اونم ممکنه بیان؟

دستشویی چاه بست داره از اونم ممکنه بیان؟

نه از اون نمیاد اگه از،بیرون نیاد همون هواکش یا کولر چون بالا پشت بوم پراز سوسک هست چون لوله هوای چاه بالای،پشت بام هست 

نه از اون نمیاد اگه از،بیرون نیاد همون هواکش یا کولر چون بالا پشت بوم پراز سوسک هست چون لوله هوای چا ...

بنظرت زیر درب پذیرایی چیکار کنم زیرش فاصله داره نمیشه چیزی بزارم چون دیگه درب باز بسته نمیشه از یه طرفم میترسم سوسک از زیز در بیاد تو

بنظرت زیر درب پذیرایی چیکار کنم زیرش فاصله داره نمیشه چیزی بزارم چون دیگه درب باز بسته نمیشه از یه ط ...

درب پذیرایی؟به بیرون راه داره؟درزگیر هست بگیر بزن من از اونها هم زدم اگه خیلی فاصله داره چند لایه بزن سایز بندی فکر کنم دارن سایز بزرگ تربخر