2777
2789
عنوان

لیزر مو

109 بازدید | 11 پست

دوستان میخوام برم لیزر 

یه جا هست ۱ میلیون فول بادی 

یه جام هست ۵۰۰ تومن فول بادی 

کسی هستش که با لیزر های ارزون نتیجه گرفته باشه ؟؟ 

قَوی شُدَن قَشَنگِه ؛ وَقتی "ت‌ُ" بِشی نُقطِه قُوَت مَن.⛓️

چ دسگاهی

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یادمون باشه باشکستن دل دیگران خوشبخت ترنمیشیم کاش بدونیم اگ دلیل اشک کسی شدیم دیگ بااون طرف نیستیم باخدای اون طرفیم☹️خسته ترازانم ک بگویم ب چ‌علت

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

قیمت ها با توجه ب دستگاه ها هست منم تازه همین ی تومنی رفتم فعلا تجربه ای ندارم تا ببینم چی میشه با توجه ب رنگ پوستت انتخاب کن 

پیج اینستام @aisan.2018 لباس وارداتی میفروشم اگه دوس داشتی فالو کن😉
ربطی به قیمت نداره بستگی به دستگاه داره باید ببینی دستگاهشون چیه

ی میلیونیه دستگاهش الکساندرایت کندلا ۲۰۲۲ هست 

ولی ۵۰۰ تومنیه رو نمیدونم فقط میخواستم ببینم کسی هست که با این قیمت نتیجه گرفته باشه 

قَوی شُدَن قَشَنگِه ؛ وَقتی "ت‌ُ" بِشی نُقطِه قُوَت مَن.⛓️
اون یک میلیونیه الکساندرایت کندلا هست  ولی ۵۰۰ تومنه رو نمیدونم

کندلاروخیلی تعریفشوشنیدم اماخودم نرفتم تیتانیوم افتضاحه ولی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یادمون باشه باشکستن دل دیگران خوشبخت ترنمیشیم کاش بدونیم اگ دلیل اشک کسی شدیم دیگ بااون طرف نیستیم باخدای اون طرفیم☹️خسته ترازانم ک بگویم ب چ‌علت

من سوپرانوتیتانیوم رفتم جلسه ای 450امانتیجه نداد8جلسه کاملم رفتم الان دکامیرم ببینم چجوریه اینم ماهی 1تومنه امابازم میگن ضیفه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40