2733

تاپیک قبلی نوشتم که از وقتی هایپر شدم توی تخمک کشی یه روز خوش ندیدم عادت هام دو ماه یکبار و نامنظم شده . استرس شدید و اضطراب روده معده ریخته بهم سنگینی معده و رفلاکس معده به مری و تپش قلب بالا و همه ی امراض رو گرفتم لطفا آگه کسی اینطوری بوده یا تجربه ای داره بهم بگه ممنون میشم کمکم کنید که الان چکار باید بکنم و کجا برم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من مشکلات معده+ریزش مو+داغون شدن پوستم

گلم میشه بگی مشکلات معده تون چه مدلی بود و چقدر طول کشید تا بهتر شدی. ؟ من موندگی غذا سر دل تپش قلب فشار خون بالا و مشکل سو هاضمه گرفتم 

پوست صورت من الان بشدت جوش میزنه پیشانی و گونه چپ خیلی ملتهب و بزرگ و افتضاح شما چه درمانی کردید&nbs ...

من ماه قبل پانکچر شدم 

رنگ روم زرده و جوش زدم

مشکل معده هم حالت تهوع

حساسیت زیاد نسبت ب غذاها 

کلا جوریه که انجار معده م غذا رو پس میزنه 

همیشه نه....و همه غذا هارو نه....و اینکه سر دلمم میمونه

من ماه قبل پانکچر شدم  رنگ روم زرده و جوش زدم مشکل معده هم حالت تهوع حساسیت زیاد نسبت ب غذاه ...

من ۴ ماه قبل پانکچر شدم اصلا این علایم رو نداشتم راحت غذا می‌خوردم فلان اما از ۴۸ ساعت بعد از هایپر شدن تنگی نفس و استرس و اضطراب گرفتم و یه مشکل روحی بزرگی پیش اومد اون ایام و دیگه متابولیسم بدن من بهم ریخته کامل