2733
عنوان

با پسری که قهر میکنه چیکار کنیم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 31 پست
من چه دختر و چه پسر افرادی که قهر میکننو بشدت افراد ضعیف و بی منطق میدونم خب حرف بزنید حل شه  ...

همین دیگه    این انگار دلخور شد     گفت من هیچ وقت احساساتم رو ازت مخفی نمیکنم منظورش اینه توهم مخفی نکن 

خب من باید بشناسم یا نه؟؟؟؟از الان بگم دوست دارم که نمیشه جمعش کرد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از خدا بترسیم وحرومش رو حلال نکنیم قیامت در پیش داریم

هن ؟؟؟! 😐😐😐😐

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🕊️🖤
شوهر من با ۲۹ سال سن قهر می‌کنه 😒

😑کلا دوبار قهر کردم

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
ابراز احساسات کنی بعد پررو بشه خودشو بگیره بزار بره اصلا ابراز احساسات نکن تا مطمئن شدی ازش احساساتت ...

دقیقااااا منم همینو میگم    این ۲۷سالشه  میگه من عاشق شدم دروغشو نمیدونم دیگه    خودش ابراز میکنه احساسشو  اصلا گیریم بار اولشه  ولی خب من منطقیم میگم عجله نکن بزار همو بشناسیم بعدددد من بگم دوست دارم و اینا

دقیقااااا منم همینو میگم    این ۲۷سالشه  میگه من عاشق شدم دروغشو نمیدونم دیگه   ...

تجربه ثابت کرده در آقایون اونی که احساساتشو سریع نشون میده قربون صدقه میره تهش بفهمه دوسشداری ازت مطمئن شد میزاره میره

شوهر من هر ماه دوبار 

🤣فقط اونجاش ک قهر کنی حرف نزنی با خانمت خیلی حرص میخورن ‌. کلا قهر نکردم‌میخام لجش در بیاد

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل          خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم
🤣فقط اونجاش ک قهر کنی حرف نزنی با خانمت خیلی حرص میخورن ‌. کلا قهر نکردم‌میخام لجش در بیاد

اتفاقا برعکس یکم مغزمون راحت میشه 😐🚶🏼‍♀️

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🕊️🖤
تجربه ثابت کرده در آقایون اونی که احساساتشو سریع نشون میده قربون صدقه میره تهش بفهمه دوسشداری ازت مط ...

آخ دقیقااااااااااااااااااااااااا همینه   منم بخاطر همین عجله نمیکنم 

میگم اول عقل بعد دل      

2706