2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستم برای پسرش پودر موبر خریده  گفت روش نشده به پدرش بگه به مادرش گفته تو زمین فوتبال خجالت ...

بچتون دختره یا پسر من خودم  از رشد بالاتنه به شدت خجالت میکشیدم اولش وقتی هنوز سوتین سایزم نبود از زیر لباسم پیدا بود و به شدت بدم میومد و دوستم نداشتم هیچکی بدونه پریود میشم اوایل😂

دوستم برای پسرش پودر موبر خریده  گفت روش نشده به پدرش بگه به مادرش گفته تو زمین فوتبال خجالت ...

پسر منم گفت نمیشه موهای دست و پام رو بزنم. گفتم الان که زوده ولی یه کم بزرگتر شدی میتونی درباره ش تصمیم بگیری. گفتم خیلی از خانما مردهایی که مو دارن رو به بی موها ترجیح میدن پس ازشون خجالت نکش

منم از زبان مامانم میگم😂🤌

کاربری دوممه و کاربری اولم به لطف و مرحمت نی نی یار پنج دوسال پیش تعلیق شد و بنده تا الان دیگه خاموش بودم تا امروز که روشن شدم تو تاپیک های عکس تگم کنین     راستی باید به همه تاپیک ها سر بزنم و تاپیک شون رو با وجودم روشن کنم پس وقت منو نگیرین😜     قراره بشم خانوم دکتر ایندتون و اگه میشه برای اینکه به هدفم برسم تا اینجا که اومدی یه صلوات مهمونم کن🥺❤️

فوووق العاده بد اخلاق و بی اعصاب

اوایل خیلییی جوش داشتم الان کم شدن

در اومدن موهای صورت و بدن 

افسردگی

رو همه کراش داشتم😐🚶‍♀️

کاربری دوممه و کاربری اولم به لطف و مرحمت نی نی یار پنج دوسال پیش تعلیق شد و بنده تا الان دیگه خاموش بودم تا امروز که روشن شدم تو تاپیک های عکس تگم کنین     راستی باید به همه تاپیک ها سر بزنم و تاپیک شون رو با وجودم روشن کنم پس وقت منو نگیرین😜     قراره بشم خانوم دکتر ایندتون و اگه میشه برای اینکه به هدفم برسم تا اینجا که اومدی یه صلوات مهمونم کن🥺❤️
2706